DAJ PRZYTULASA NA

CZEGO SZUKASZ PRZYJACIELU?

Newsy

Bioshock: The Collection – czyli jak zepsuć remaster

Seria Bioshock jest zasłużona dla branży. Może nie każdy czuć klimat, może nie każdy jeszcze grał, ale jest to na pewno seria wybitna. Ktoś pomyślał, że fajnie by było wydać zremasterowaną wersję serii by dotrzeć do jeszcze większej rzeszy graczy niż za pierwszym razem. Niby wszystko fajnie, gorzej jak robi się to nieumiejętnie.

Posiadacze wydania na PC narzekają na liczne problemy z pierwszą i drugą częścią gry. Przy trzeciej nie majstrowano w ogóle. Nie dość, że nie wyeliminowano starych błędów i problemów, to na dodatek zniknęły gdzieś polskie napisy i wsparcie dla dźwięku przestrzennego, a żeby tego było mało to dzieje się coś dziwnego z czułością myszy.

Twórcy chyba wiedzieli co wypuszczają na rynek, dlatego że posiadacze serii Bioshock na Steamie otrzymali zremasterowane dwie pierwsze części zupełnie za darmo. Niestety póki co nie da się do nich dograć łatek spolszczających z pierwowzorów.

 

Magister dziennikarstwa, wkrótce także technik informatyk. Gry to jego pasja od ponad 20 lat. Zaczynał na C64, dziś gra na PC i Xbox One, w podróży także na smartfonie z systemem Windows Phone.

Skomentuj

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

SPRAWDŹ RÓWNIEŻ

Newsy

Firma Ubisoft podczas transmisji z okazji 20. rocznicy serii Ghost Recon, zapowiedziała Tom Clancy's Ghost Recon Frontline - darmową strzelankę PvP osadzoną w uniwersum...

Recenzje

Testujemy najnowszą grę od Ubisoftu - Far Cry 6. Jak gra prezentuje się na konsoli Xbox Series X? Sprawdźcie sami!

Newsy

Electronic Arts i DICE ujawniły dziś, że otwarta beta gry Battlefield 2042 będzie dostępna 8 października na konsolach Xbox One, Xbox Series X i S,...

Recenzje

Recenzja Call of Duty: Vanguard w nieco innym wydaniu. Słów kilka o najnowszej produkcji Sledgehammer Games i Activision.