DAJ PRZYTULASA NA

CZEGO SZUKASZ PRZYJACIELU?

Newsy

Black Friday w CDP: najlepsze gry 2019 w ofercie nawet o 50% taniej

CDP ogłasza kolejne promocje na tegoroczny Black Friday. Fani przygodówek i gier RPG akcji, wymagających potyczek, symulatorów czy klasycznych bijatyk z pewnością znajdą coś dla siebie. Promocja trwa od 25 listopada do 1 grudnia br. lub do wyczerpania zapasów.Z okazji Black Friday CDP obniża ceny największych premier 2019 ze swojej oferty. Wśród tytułów objętych promocją znalazły się wydania A Plague Tale: Innocence, Samurai Shodown, Greedfall i The Surge 2 od Focus Home Interactive – na konsole Playstation 4 i Xbox One – oraz Crossroads Inn na PC od rodzimego wydawcy – Klabater. Przez ograniczony czas gry będzie można zdobyć w cenie nawet 40-50% niższej.

Średniowieczna przygoda ze szczurami i inkwizycją w tle

Gra A Plague Tale: Innocence od studia Asobo szybko podbiła serca fanów. Przejmująca historia rodzeństwa, które próbuje przetrwać w świecie opanowanym przez czarną śmierć, hordy niebezpiecznych szczurów i rozszalałą inkwizycję, wprowadziła do świata graczy nową świeżość, sprawdzając ich umiejętność skradania, unikania walki i tworzenia pomysłowych pułapek. Nietuzinkowo poprowadzona opowieść, odkrywająca kolejne tajemnice, zapewniła grze świetne recenzje. Z okazji Black Friday grę będzie można nabyć 20% taniej.

Reklama

Tajemnicza wyspa do odkrycia

W Greedfall, grze przygodowej z rozbudowanymi elementami RPG, los rzuci gracza  na podbój niezbadanej dotąd wyspy Teer Fradee, gdzie będzie mógł on samodzielnie wykuć swoją historię. W miarę rozwoju przygody bohater będzie nabywał nowe umiejętności, a także spotka nowych towarzyszy, z którymi przyjdzie mu odkryć największe tajemnice magicznej wyspy. Tytuł od studia Spiders został obniżony na Black Friday o 15%.

Retro potyczki Samurajów prosto z Japonii

Jedna z najpopularniejszych klasycznych bijatyk powraca z ulepszoną grafiką, rozgrywką i rewolucyjnym mechanizmem, który uczy się ruchów graczy, a następnie wyposaża w nie „duchy”, czyli wojowników kontrolowanych mocą CPU. Uwielbiani weterani i nowi wojownicy walczą na legendarnej arenie – tutaj szalę zwycięstwa może przechylić pojedynczy cios! Teraz w cenie o blisko 40% niższej.

Reklama

Walka o przetrwanie w brutalnym świecie science-fiction

W The Surge 2 nanomaszyny i bezwzględni wrogowie powracają, by zmierzyć się z graczem w  brutalnych i nieubłaganych starciach. A potem jeszcze raz. I jeszcze raz. I jeszcze raz. Próbując przetrwać, odkrywaj rozległe, zniszczone miasto, Jericho. Odrywaj kończyny i pancerze przeciwników, by zebrać sprzęt, który uczyni Cię silniejszym. Nowe lokacje i fabuła, wraz z nadchodzącymi DLC, czekają na odkrycie, teraz w cenie blisko 40% niższej.

Polityczna intryga zakrapiana piwkiem

W Crossroads Inn gracz wciela się we właściciela tawerny w samym sercu baśniowej krainy Delcrys. Do codziennych zadań należeć będzie zatrudnienie i wyszkolenie odpowiednich pracowników, zarządzanie dostawami, tworzenie nowych przepisów kucharskich oraz ustalanie menu dopasowanego do odwiedzających karczmę gości. Gra  stworzona przez polskie studio Kraken Unleashed wymaga nie tylko dobrego zarządzania i żyłki do handlu, ale też sprytu i zwinności politycznej – od relacji z różnymi grupami społecznymi będzie zależeć sukces tawerny. Specjalnie na Black Friday wydanie Edycji Specjalnej gry na PC można nabyć 50% taniej.

Reklama

 

CEO of HCGAMES.pl, licencjonowany dziennikarz, filantrop, łamacz serc, nie szablonowy znawca stylu oraz wykwintny koneser dizajnu i żyćka.

SPRAWDŹ RÓWNIEŻ

Reklama