DAJ PRZYTULASA NA

CZEGO SZUKASZ PRZYJACIELU?

BLAST BRIGADE
BLAST BRIGADE

Newsy

Blast Brigade przenosi wybuchową akcję i przygodę 2D na Konsole i PC

Allods Team Arcade, nowy zespół w rodzinie producentów MY.GAMES, ogłosił nowy tytuł: Blast Brigade vs. the Evil Legion of Dr. Cread. Ta wybuchowa, jednoosobowa platformówka akcji i przygody 2D pojawi się na Nintendo Switch, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series X|S oraz na platformie Steam jeszcze w tym roku.


 


Gra jest tworzona przez nowy zespół w ramach Allods Team koncentrujący się na pionierskich grach pełnych świeżych pomysłów i koncepcji. Allods Team Arcade szczyci się młodymi i ambitnymi pracownikami, którzy lubią eksperymentować z różnymi gatunkami.

Inspirowana popcornowymi filmami akcji z lat 80. gra Blast Brigade łączy elementy strzelankowe i platformowe z zaawansowaną eksploracją w stylu metroidvanii. Zbierz drużynę czterech grywalnych bohaterów o unikatowych zdolnościach, przełączaj ich w biegu, ulepszaj uzbrojenie, mierz się z bossami i powstrzymaj dzień zagłady.

Reklama

Blast Brigade opowiada historię zróżnicowanej grupy agentów specjalnych z całego świata, którzy będą musieli zmierzyć się z geniuszem zła, doktorem Creadem. Teoretycznie rutynowe zadanie staje się misją o ocalenie świata, w którym nasi bohaterowie muszą współpracować, aby ochronić starożytne dziedzictwo rajskiej wyspy.

Główne postacie będą eksplorowały odległą wyspę przejętą przez nikczemnego doktora Creada. Po wielu nieudanych próbach osiągnięcia dominacji nad światem doktor założył tam nową siedzibę i zniewolił lokanych mieszkańców, aby z ich pomocą zbudować gigantycznego robota dnia zagłady. Blast Brigade nie tylko będzie musiała pokonać sługusów doktora Creada, ale też opanować dziwną, starożytną technologię i ocalić świat.


W grze dostępne będą cztery grywalne postacie:


  • Amerykanin Jeff (J. Jefferson), który na każdy problem ma wybuchowe rozwiązanie. Jeff jest prawdziwie amerykańskim bohaterem, który wraz ze swym wiernym granatnikiem zawsze szarżujące naprzód przeciwko łotrom i opryszkom.
  • Agentka KGB, Alexandra „Shura” Voron infiltruje wrogie obszary przy użyciu kotwiczki i likwiduje wrogów ojczyzny swoim karabinem snajperskim. Jako mistrzyni manipulacji i infiltracji najchętniej pracuje w cieniu, aby osiągnąć swe cele.
  • Szkot Gavin Henry Gale, albo „Galahad”, jest szpiegiem MI6 niedawno pojmanym przez doktora Creada. Po tym, jak doktor przeprowadził na nim straszliwe eksperymenty, udało mu się uciec i teraz korzysta ze swojego cyberciała, aby siać chaos wśród wrogów.
  • Święta strażniczka Vartaxaklahun „Vortex” Paqarnusta współpracuje z Blast Brigade, aby uwolnić swoją wyspę od doktora Creada. Dzierży czakramy w wirującym tańcu śmierci i ma też podstawową wiedzę na temat starożytnej technologii wyspy.

Gracz może skorzystać ze specjalnych zdolności każdej postaci – od świętych czakramów Vortex po kotwiczkę Shury – aby rozwiązać każdy problem na nowe i ekscytujące sposoby.


Blast Brigade będzie dostępne w cenie 19,99 $ / 19,99 € i posiadać będzie kategorie wiekowe ESRB E (Everyone) oraz PEGI 7.


Sprawdź teraz!


CEO of HCGAMES.pl, licencjonowany dziennikarz, filantrop, łamacz serc, nie szablonowy znawca stylu oraz wykwintny koneser dizajnu i żyćka.

SPRAWDŹ RÓWNIEŻ

Reklama