DAJ PRZYTULASA NA

CZEGO SZUKASZ PRZYJACIELU?

Newsy

BlizzCon w twoim domu. Zagraj w demo WoW Classic dzięki wirtualnemu biletowi!

Wybierz się w podróż do przeszłości Azeroth dzięki pierwszej w historii konwentów BlizzCon domowej wersji demo naszej gry – już w listopadzie. Począwszy od dzisiaj, możesz uzyskać dostęp do prawdziwej skarbnicy pamiątkowych, blizzconowych łupów, aby obnosić się dumnie przynależnością do wybranej frakcji, a wichry wojny targają światem w dodatku Battle for Azeroth.

Każdy BlizzCon jest okazją, by nasi fani z całego świata mogli się czuć coraz bardziej pełnoprawnymi uczestnikami konwentu. W tym roku mamy przyjemność poinformować, że po raz pierwszy w historii imprezy posiadacze wirtualnego biletu na BlizzCon będą mogli dołączyć do fanów zgromadzonych w słonecznej Kalifornii i jako pierwsi wypróbować demo World of Warcraft® Classic, które zostało przygotowane specjalnie na konwent – w zaciszu własnego domu! Dowiedz się więcej o naszych planach z materiału wideo zamieszczonego poniżej.

Wkrótce po zakończeniu ceremonii otwarcia BlizzConu, 2 listopada (ok. godziny 21:00 czasu polskiego) gracze będą mogli pobrać tę samą wersję demonstracyjną WoW Classic Demo, która będzie dostępna dla uczestników konwentu zgromadzonych w Anaheim Convention Center. Gracze będą mogli odkrywać tajemnice dwóch niskopoziomowych obszarów znanych z klasycznego WoW (po jednym dla bohaterów Hordy i Przymierza) i wykonać ograniczoną liczbę zadań, a przy okazji na własne oczy przekonać się, jak się spisaliśmy podczas odtwarzania pierwotnej wersji Azeroth. Po udostępnieniu wersji demo będzie w nią można grać do 8 listopada, około godziny 18:00 czasu polskiego.

Ogromnie cieszymy się, że możemy przybliżyć ten aspekt doświadczenia udziału w konwencie szerszej niż kiedykolwiek rzeszy fanów. Dzięki tym oraz pozostałym interaktywnym funkcjom wirtualnego biletu, które m.in. umożliwiają widzom głosowanie i dają im realny wpływ na ostateczny kształt BlizzConu, w listopadzie zapowiada się największe w historii spotkanie członków naszej społeczności z najodleglejszych nawet zakątków globu.

Opowiedz się po jednej ze stron konfliktu dzięki blizzconowym gadżetom cyfrowym

Oprócz dostępu do blizzconowej wersji demo WoW Classic uczestnicy konwentu oraz posiadacze wirtualnego biletu już dziś zaczną otrzymywać pamiątkowe gadżety cyfrowe w World of Warcraft, dzięki którym będą się mogli z dumą obnosić z przynależnością do Przymierza lub Hordy w obliczu wojny frakcji targającej światem w dodatku Battle for Azeroth:

  • Wojenna Opończa Hordy lub Przymierza [War Mantle of the Horde/Alliance]: pokaż całemu światu swoją dumę z przynależności do Przymierza lub Hordy dzięki kosmetycznym pelerynom inspirowanym frakcjami.
  • Wojenny Sztandar Bohatera Orgrimmaru lub Wichrogrodu [Stormwind Champion’s War Banner / Orgrimmar Hero’s War Banner]: niech w sercach twoich wrogów zagości strach na widok wojennego sztandaru, który dumnie powiewać będzie na polu bitwy wszędzie tam, gdzie się udasz.

Oprócz nagród w WoW uczestnicy BlizzConu oraz posiadacze wirtualnego biletu otrzymają też pamiątkowe gadżety cyfrowe w innych grach Blizzarda. Legendarna skórka dla Sombry w Overwatch® oraz wierzchowiec – Brzytwoszczerz z Nexusa – oraz inne przedmioty w Heroes of the Storm® są już dostępne. Blizzconowe gadżety w Diablo® III, Hearthstone® oraz StarCraft® II zostaną zaprezentowane w październiku, kiedy to kontynuować będziemy sezon BlizzConu.

 

CEO of HCGAMES.pl, licencjonowany dziennikarz, filantrop, łamacz serc, nie szablonowy znawca stylu oraz wykwintny koneser dizajnu i żyćka.

SPRAWDŹ RÓWNIEŻ

Newsy

Dzięki najnowszemu materiałowi wideo gracze będą mogli zgłębić proces tworzenia gry Little Hope oraz dowiedzą się, w jaki sposób makabryczne procesy czarownic z Nowej Anglii...

Newsy

Firma Ubisoft podczas transmisji z okazji 20. rocznicy serii Ghost Recon, zapowiedziała Tom Clancy's Ghost Recon Frontline - darmową strzelankę PvP osadzoną w uniwersum...

Recenzje

Testujemy najnowszą grę od Ubisoftu - Far Cry 6. Jak gra prezentuje się na konsoli Xbox Series X? Sprawdźcie sami!

Newsy

Jeśli uruchomicie grę  Metal Gear Solid V Phantom Pain i powrócić do bazy w swoje urodziny (data którą podaliście na początku gry), będzie tam na...