DAJ PRZYTULASA NA

CZEGO SZUKASZ PRZYJACIELU?

Newsy

Bloober Team ogłasza sesję AMA na platformie Reddit dotyczącą nadchodzącej gry na Nintendo Switch

Studio Bloober Team ogłosiło odziś, że Rafał Basaj, producent oczekiwanej przez graczy immersyjnej produkcji z gatunku horror, Layers of Fear: Legacy, zaprosi społeczność Reddit do zadawania mu pytań w ramach sesji Ask Me Anything, odbywającej się we wtorek 6 lutego.

Marka Layers of Fear cieszyła się szerokim uznaniem graczy i krytyków, gdy wprowadzono ją po raz pierwszy na rynek w 2016. Zespół Bloober Team pracował nad nią intensywnie, projektując grę od nowa i udoskonalając implementację dodatkowych możliwości, jakie niesie za sobą nowy sprzęt – chcą wydać nową wersję gry ekskluzywnie na Nintendo Switch w pierwszym kwartale 2018 roku. By porozmawiać o tym procesie i pokazać pracę Bloober Team od kulis, Rafał Basaj zaprosi do dyskusji społeczność Reddit poprzez poprowadzenie sesji AMA.

Dołącz do konwersacji we wtorek o godzinie 19:00 CET.

 

CEO of HCGAMES.pl, licencjonowany dziennikarz, filantrop, łamacz serc, nie szablonowy znawca stylu oraz wykwintny koneser dizajnu i żyćka.

Skomentuj

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

SPRAWDŹ RÓWNIEŻ

Newsy

Firma Ubisoft podczas transmisji z okazji 20. rocznicy serii Ghost Recon, zapowiedziała Tom Clancy's Ghost Recon Frontline - darmową strzelankę PvP osadzoną w uniwersum...

Recenzje

Testujemy najnowszą grę od Ubisoftu - Far Cry 6. Jak gra prezentuje się na konsoli Xbox Series X? Sprawdźcie sami!

Newsy

Electronic Arts i DICE ujawniły dziś, że otwarta beta gry Battlefield 2042 będzie dostępna 8 października na konsolach Xbox One, Xbox Series X i S,...

Recenzje

Recenzja Call of Duty: Vanguard w nieco innym wydaniu. Słów kilka o najnowszej produkcji Sledgehammer Games i Activision.