DAJ PRZYTULASA NA

CZEGO SZUKASZ PRZYJACIELU?

King of Fighters XV

Newsy

Bohaterowie Garou: Mark of the Wolves już w King of Fighters XV

Bohaterowie Garou: Mark of the Wolves już w King of Fighters XV. Pierwsze DLC z nowymi postaciami do King of Fighters XV jest już dostępne.

Bohaterowie Garou: Mark of the Wolves już w King of Fighters XV. Pierwsze DLC z nowymi postaciami do King of Fighters XV jest już dostępne, a twórcy z SNK opublikowali z tej okazji nowy zwiastun.
Bohaterowie Garou: Mark of the Wolves

Bohaterowie Garou: Mark of the Wolves już w King of Fighters XV

The King of Fighters XV (KOFXV) jest dostępne już od dziś. Team Garou to pierwsze trio bohaterów dołączające do gry, dostępne na platformach PlayStation 5, PlayStation 4, Xbox Series X|S i PC. Przy tej okazji zadebiutował także najnowszy zwiastun gry prezentujący opinie mediów z całego świata na jej temat. Można go obejrzeć już teraz na YouTube, podobnie jak wcześniejsze wideo zapowiadające DLC z Team Garou.

Rock Howard, B. Jenet i Gato z przebojowej bijatyki Garou: Mark of the Wolveswspólnie łączą siły, tworząc Team Garou.

Gra The King of Fighters XV jest dostępna PlayStation 5, PlayStation 4 i Xbox Series X w wydaniach Day One Edition oraz Omega Edition.

Sprawdź również: Crusader Kings III – gra sprzedała się w liczbie ponad 2 milionów kopii
Może cię zainteresować: Roccat Vulcan TKL – recenzja kompaktowej klawiatury dla graczy

Reklama

CEO of HCGAMES.pl, licencjonowany dziennikarz, filantrop, łamacz serc, nie szablonowy znawca stylu oraz wykwintny koneser dizajnu i żyćka.

SPRAWDŹ RÓWNIEŻ

Xbox Game Pass

Microsoft potwierdził, że już 23 sierpnia gra Death Stranding dołączy do biblioteki Xbox Game Pass na PC. Produkcja Kojima Productions jest jednym z najgorętszych tytułów ostatnich lat.

Newsy

EA Sports potwierdziło, że w najnowszej odsłonie FIFA 23 Ultimate Team pojawi się karta Bohatera FUT upamiętniającą Włodzimierza Smolarka, legendę reprezentacji Polski, Widzewa Łódź oraz FC Utrecht. 

Gry za darmo

Bethesda udostępniła dla wszystkich graczy na PC, oraz konsolach PlayStation i Xbox darmowy okres próbny The Elder Scrolls Online. Jeśli chcecie przetestować za darmo...

Xbox Game Pass

Gra Inkulinati dołączy do biblioteki Xbox Game Pass w dniu swojej oficjalnej premiery. Najnowsza produkcja warszawskiego studia Yaza Games to inkaustowa strategia.

Reklama