DAJ PRZYTULASA NA

CZEGO SZUKASZ PRZYJACIELU?

Newsy

Book of Demons wychodzi z Wczesnego Dostępu już 13 grudnia

Book of Demons to tytuł z gatunku Hack & Slash, którego mechanika bazuje na kartach i rozgrywa się w papierowym świecie. Gra autorstwa Thing Trunk wychodzi z Wczesnego Dostępu 13 grudnia. Po bardzo udanym cyklu produkcji i szlifowania gry, premiera Book of Demons przynosi wiele usprawnień, takich jak nowe karty, a także wspaniałą finałową niespodziankę dla graczy, którym uda się pokonać samego Arcydemona.Z okazji tego ekscytującego wydarzenia, firma Thing Trunk przygotowała nowy film zawierający 21 faktów i ciekawostek o Book of Demons, które każdy powinien poznać w oczekiwaniu na premierę gry.

“Wydanie Book of Demon we wczesnym dostępie było znakomitą decyzją. Pozwoliło nam to na ciągły kontakt z graczami oraz balansowanie i rozwijanie gry zgodnie z ich potrzebami. Mi osobiście aż łezka się w oku kręci, że ten piękny etap dobiega już końca, szczególnie gdy widzę, że reszta zespołu żyje już emocjami związanymi z nadchodzącą premierą.”

Filip Starzyński, współzałożyciel Thing Trunk

Reklama

Thing Trunk jest firmą dumną ze swoich polskich korzeni. Dlatego Book of Demons bierze udział w wyprzedaży organizowanej przez Steam z okazji 100-lecia odzyskania przez Polskę niepodległości, która trwa od 6 do 9 listopada. Z tej okazji Book of Demons można nabyć z 50% przeceną, co jest największą obniżką w historii gry, a także ostatnią przed premierą i przed podniesieniem ceny gry do 89,99 zł.

Book of Demons to oparta na kartach gra hack & slash, gdzie samemu decydujesz o długości swoich przygód. Zamiast mieczem, walcz kartami i pokonaj przerażające armie ciemności w podziemiach pod Starą Katedrą. Wydrzyj zastraszone Papierowersum ze szponów samego Arcydemona! Cechy gry:

• Losowo generowane podziemia
• 40 kart na klasę postaci, nie licząc magicznych i legendarnych wariantów
• Tryb Roguelike dla fanów wyjątkowej trudności
• 70+ typów potworów z różnymi cechami i zasadami
• Wsparcie dla kontrolerów Xbox i Steam
• 3 podziemne krainy i epickie walki z Końcowymi Bossami
• Miesięczne i historyczne rankingi, 200+ osiągnięć

Book of Demons jest pierwszą odsłoną w Return 2 Games – serii nowatorskich gier mid-core, inspirowanych złotą erą gier PC. Book of Demons wychodzi z wczesnego dostępu 13 grudnia 2018 i jest dostępny na PC oraz Mac.

Reklama

 

CEO of HCGAMES.pl, licencjonowany dziennikarz, filantrop, łamacz serc, nie szablonowy znawca stylu oraz wykwintny koneser dizajnu i żyćka.

SPRAWDŹ RÓWNIEŻ

Reklama