DAJ PRZYTULASA NA

CZEGO SZUKASZ PRZYJACIELU?

Borderlands 3 za darmo

Newsy

Borderlands 3 już niedługo w wersji na PlayStation 5 oraz Xbox Series X

Borderlands 3 Ultimate Edition ukaże się 12 listopada na konsole PlayStation 5 oraz Xbox Series X.

Borderlands 3 Ultimate Edition ukaże się 12 listopada na konsole PlayStation 5 oraz Xbox Series X. Według wydawcy pudełkowe wydanie gry Borderlands 3 Ultimate Edition będzie dostępne w limitowanym nakładzie, dlatego warto się śpieszyć.
Borderlands 3 na Xbox Series X i PlayStation 5

Borderlands 3 na Xbox Series X i PlayStation 5

Sprawdź również: Recenzja Far Cry 6. Jak gra prezentuje się na Xbox Series X?

Borderlands 3 Ultimate Edition zawiera grę podstawową oraz wszystkie sześć dodatków z zawartością i pełną kolekcję dodatkowych pakietów kosmetycznych. Wersje na konsole nowej PlayStation 5 i Xbox Series X zostały w pełni zoptymalizowane. Konsole nowej generacji umożliwiają rozgrywkę w rozdzielczości 4K z prędkością do 60 klatek na sekundę. 

Kup teraz:

Reklama

CEO of HCGAMES.pl, licencjonowany dziennikarz, filantrop, łamacz serc, nie szablonowy znawca stylu oraz wykwintny koneser dizajnu i żyćka.

SPRAWDŹ RÓWNIEŻ

Xbox Game Pass

Microsoft potwierdził, że już 23 sierpnia gra Death Stranding dołączy do biblioteki Xbox Game Pass na PC. Produkcja Kojima Productions jest jednym z najgorętszych tytułów ostatnich lat.

Newsy

EA Sports potwierdziło, że w najnowszej odsłonie FIFA 23 Ultimate Team pojawi się karta Bohatera FUT upamiętniającą Włodzimierza Smolarka, legendę reprezentacji Polski, Widzewa Łódź oraz FC Utrecht. 

Gry za darmo

Bethesda udostępniła dla wszystkich graczy na PC, oraz konsolach PlayStation i Xbox darmowy okres próbny The Elder Scrolls Online. Jeśli chcecie przetestować za darmo...

Xbox Game Pass

Gra Inkulinati dołączy do biblioteki Xbox Game Pass w dniu swojej oficjalnej premiery. Najnowsza produkcja warszawskiego studia Yaza Games to inkaustowa strategia.

Reklama