DAJ PRZYTULASA NA

CZEGO SZUKASZ PRZYJACIELU?

Newsy

Brace Yourselves, Kinguin Esports Performance Center is Coming!

Pamiętacie jeszcze te czasy, gdy gracze zbierali się w miejscowych kafejkach internetowych i spędzali tam najczęściej cały dzień grając w swoją ulubioną gierkę? Obecnie wygląda to bardzo podobnie, tylko na “troszeczkę” większą skale, “TROOOSZECZKĘ”.

27335686_212096802696677_1815555311_o

E-sport bardzo mocno ewoluował przez ostatnie kilka lat. Kiedyś zawodnicy trenowali w domu, zarabiali marne pieniądze, często utrzymywali ich po prostu rodzice, lub dorabiali w przerwach między kolejnymi treningami. Obecnie sytuacja wygląda kompletnie inaczej. Profesjonalne kontrakty, masa sponsorów wykładająca olbrzymie pieniądze w rozwój zawodników, których otacza sztab ludzi, przechodzą przygotowania i korzystają ze wsparcia psychologów. To już nie jest zwykła “gra w grę”, to jest już ogromny biznes.

Firma Kinguin idzie krok dalej, aby jeszcze bardziej wpłynąć na rozwój sportów elektronicznych. Celem ich nowego projektu jest zapewnienie profesjonalnym graczom najlepszego środowiska, nie tylko do treningu, lecz także rozwoju osobistego. Kinguin Esports Performance Center, pierwszy w Polsce, jeden z największych i najlepiej wyposażonych na całym zachodzie gaming house’ów. 1900 metrów kwadratowych przestrzeni w Warszawie na użytek drużyn e-sportowych, masa pokojów dla graczy, kilka gamingroomów, chill space, oraz pomieszczenia dla specjalistów. Można by rzec “mają rozmach”.

Kinguin EPC: Plan

Kinguin Esports Performance Center można opisać jako kolaborację 5 centr, które będą ze sobą współpracować w tym samym celu. Studio foto-video, przestrzeń biurowa, pokoje treningowe, restauracja, a nawet pomoc fizjoterapeuty; to tylko część tego, co zaoferuje Kinguin EPC.

Reklama

0

Parter, czyli strefa biurowa Kinguin EPC, będzie główną kwaterę dla kadry wysoko wykwalifikowanych specjalistów. Dzięki umieszczeniu sztabu w tym samym budynku, w którym trenować będą nasi gracze, mamy zamiar osiągnąć prosty model komunikacji oraz wiekszą ilość kontaktu face2face. Zarówno zarząd, jak i zespół odpowiadający za media, będzie współpracować z zawodnikami każdego dnia.

1

To właśnie tutaj będzie dziać się cała magia. Na pierwszym piętrze trenować i wygrywać będą najlepsi z najlepszych. Do ich dyspozycji, kilka drzwi obok, będzie zarówno psycholog oraz fizjoterapeuta. Dodatkowo, przestrzeń biurowa zostanie zagospodarowana przez sztab team Kinguin. Takie rozwiązanie pozwoli naszemu działowi kreatywnemu na produkowanie kontentu najwyższej jakości.

2

Jedno jest pewnie; samą pracą człowiek nie żyje. Dobrze zdajemy sobie z tego sprawę i to właśnie dlatego, drugie piętro Kinguin Esports Performance Center dedykowane będzie dla tych, którzy nie mają już sił na walkę ze zmęczeniem. Będzie to miejsce, gdzie każdy zaspokoi swój apetyt oraz będzie w stanie porządnie odpocząć. A potem… a potem wracamy do wygrywania 🙂 Jest to podejście do którego zmierzamy z całych sił; wszyscy jesteśmy tylko ludźmi, musimy czasami wrzucić na luz.

3

Istną wisienkę na torcie zostawiliśmy na sam koniec. Strefa biznesowo-rozrywkowa będzie idealnym na spotkanie lub wspólne oglądanie turniejów po godzinach. Oczywiście, do dyspozycji oddany zostanie także barek. Ostatnie piętro pozwoli na szybkie zdobycie nowych znajomości; będzie to miejsce, w którym networking nie będzie już kojarzył się ze żmudnym procesem, a termin „zostawanie po godzinach” przynosić będzie uśmiech na usta.

Reklama
Źródło: 
https://teamkinguin.com/pl/kinguin-esports-performance-center-pl/
https://www.facebook.com/hatchyeuw/posts/1938389676398660:0

 

CEO of HCGAMES.pl, licencjonowany dziennikarz, filantrop, łamacz serc, nie szablonowy znawca stylu oraz wykwintny koneser dizajnu i żyćka.

SPRAWDŹ RÓWNIEŻ

Reklama