DAJ PRZYTULASA NA

CZEGO SZUKASZ PRZYJACIELU?

Destiny 2
Destiny 2

Newsy

Bungie oddaje cześć społeczności swoich fanów specjalnymi aktywnościami z okazji Dnia Bungie

Oto Dzień Bungie! Wyjątkowe święto rozpoczęte przez społeczność fanów Bungie – każdego roku, siódmego dnia siódmego miesiąca, Bungie wspólnie ze swoimi fanami oddaje cześć społeczności graczy skupionych wokół gier Bungie, przyjaźni jaka wytworzyły się pomiędzy graczami i wspomnieniom jakie były ich udziałem. Dzień Bungie skupia się na więziach pomiędzy graczami, jakie wykuwają się walce, opowiadaniu o zdarzeniach w jakich gracze brali udział i wspólnym zaglądaniu w przyszłość.


Destiny 2


WYPRZEDAŻ W SKLEPIE BUNGIE


W trakcie tegorocznego Dnia Bungie, od 7 do 13 lipca, każda osoba dokonująca zakupu w Bungie Store otrzyma darmowy emblemat Dzień Bungie 2020.

Wznowiono też nakład kilku gadżetów szczególnie popularnych wśród fanów oraz dodano kilka nowych produktów, takich jak koszulka Dzień Bungie, spinki do mankietów z symbolem Tricorn, maseczki oraz preorder na Grimuar Część 3.

Nowością w sklepie są również nagrody związane z Chwilami Triumfu, takie jak:

  • Koszulka
  • Pierścień najazdów
  • Pieczęć MMXX

Wybrane produkty w sklepie będą częścią wyprzedaży Ostatnia Szansa, ze zniżką do 50% standardowej ceny.


CHWILE TRIUMFU


Aby otrzymać tegoroczną pieczęć Chwil Triumfu Strażnicy będą musieli zdobyć w grze 31 triumfów, na co będą mieli czas od 7 lipca do 22 września,

Chwile Triumfu będą się pokrywały z Przesileniem Bohaterów, co oznacza, że Strażnicy uzyskają również możliwość zdobycia świecących legendarnych zbroi w trakcie zdobywania kolejnych triumfów.OBUDOWA DUCHA FUNDACJI BUNGIE


Bungie wystartowało z akcją charytatywną w Destiny 2 wspierającą działania Fundacji Bungie. Wsparcia można udzielić odwiedzając Tess Everis w Wieży i kupując empatyczną obudowę Ducha. 100% dochodów ze sprzedaży obudowy zostanie przekazane na rzecz programu iPads for Kids!

CEO of HCGAMES.pl, licencjonowany dziennikarz, filantrop, łamacz serc, nie szablonowy znawca stylu oraz wykwintny koneser dizajnu i żyćka.

Skomentuj

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

SPRAWDŹ RÓWNIEŻ

Newsy

Firma Ubisoft podczas transmisji z okazji 20. rocznicy serii Ghost Recon, zapowiedziała Tom Clancy's Ghost Recon Frontline - darmową strzelankę PvP osadzoną w uniwersum...

Recenzje

Testujemy najnowszą grę od Ubisoftu - Far Cry 6. Jak gra prezentuje się na konsoli Xbox Series X? Sprawdźcie sami!

Newsy

Jeśli uruchomicie grę  Metal Gear Solid V Phantom Pain i powrócić do bazy w swoje urodziny (data którą podaliście na początku gry), będzie tam na...

Recenzje

Recenzja Call of Duty: Vanguard w nieco innym wydaniu. Słów kilka o najnowszej produkcji Sledgehammer Games i Activision.