DAJ PRZYTULASA NA

CZEGO SZUKASZ PRZYJACIELU?

Newsy

Burnout Paradise Remastered i więcej w EA Access

W nadchodzących tygodniach do skarbca EA Access dodamy trzy, pełne adrenaliny tytuły. Walcz o mistrzowski pas w boksie w Fight Night Champions, szalej po ulicach Paradise City w grze Burnout Paradise Remastered i przenieś tryb współpracy na wyższy poziom dzięki wybuchowej grze akcji Army of Two. Pamiętamy również o nadchodzącej premierze Battlefield V. Subskrybenci EA Access będą mogli przez 10 godzin testować pełną wersję gry Battlefield V już od 9 listopada. Jeśli zdecydujesz się na zakup pełnej wersji tytułu, twój postęp zostanie przeniesiony do pełnej wersji gry.


• Fight Night Champions – 10 października
• Burnout ™ Paradise Remastered – 10 października
• Army of Two – 17 października
• Battlefield V – 9 listopada


 

CEO of HCGAMES.pl, licencjonowany dziennikarz, filantrop, łamacz serc, nie szablonowy znawca stylu oraz wykwintny koneser dizajnu i żyćka.

Skomentuj

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

SPRAWDŹ RÓWNIEŻ

Newsy

Firma Ubisoft podczas transmisji z okazji 20. rocznicy serii Ghost Recon, zapowiedziała Tom Clancy's Ghost Recon Frontline - darmową strzelankę PvP osadzoną w uniwersum...

Recenzje

Testujemy najnowszą grę od Ubisoftu - Far Cry 6. Jak gra prezentuje się na konsoli Xbox Series X? Sprawdźcie sami!

Newsy

Electronic Arts i DICE ujawniły dziś, że otwarta beta gry Battlefield 2042 będzie dostępna 8 października na konsolach Xbox One, Xbox Series X i S,...

Recenzje

Recenzja Call of Duty: Vanguard w nieco innym wydaniu. Słów kilka o najnowszej produkcji Sledgehammer Games i Activision.