DAJ PRZYTULASA NA

CZEGO SZUKASZ PRZYJACIELU?

Newsy

Bus Simulator 18 na liście najlepiej sprzedających się gier Steam w czerwcu, nowe DLC już dostępne

Astragon Entertainment GmbH oraz developerzy ze studio stillalive mają przyjemność ogłosić, że fani symulatorów docenili ich najnowszą produkcję, Bus Simulator 18. Dzięki ich zainteresowaniu, gra pojawiła się w gronie najlepiej sprzedających się nowych tytułów na platformie Steam w czerwcu 2018.Wszyscy, którzy zakupili Bus Simulator 18, mogą cieszyć się także nowym DLC do gry, które miało premierę w piątek 6 lipca. Bus Simulator 18 – Country Skin & Decal Pack, dostępny za darmo poprzez Steam, zawiera obszerny pakiet elementów dekoracyjnych, który ucieszy każdego kierowcę pragnącego nadać swojemu autobusowy oryginalnego sznytu – i nawiązuje do trwających właśnie Mistrzostw Świata w piłce nożnej, dzięki czemu pozwala na pokazanie swojej kibicowskiej pasji!

Pakiet zawiera aż 40 różnych skórek nawiązujących tematycznie do barw narodowych 40 państw – w tym Polski. Skórki te są 100% dopasowanego do dostępnego w grze autobusu Citaro K. Obok tego znajdziemy w nim zestaw wyjątkowych, piłkarskich naklejek, łącznie z nazwami powyższych 40 państw zapisanymi w ich językach narodowych.

Reklama

 

CEO of HCGAMES.pl, licencjonowany dziennikarz, filantrop, łamacz serc, nie szablonowy znawca stylu oraz wykwintny koneser dizajnu i żyćka.

SPRAWDŹ RÓWNIEŻ

Reklama