DAJ PRZYTULASA NA

CZEGO SZUKASZ PRZYJACIELU?

Newsy

Call of Duty: Black Ops 3 zaserwuje wszystkim posiadaczom Przepustek Sezonowych nowe bonusy.

Posiadacze Przepustki Sezonowej do Call of Duty: Black Ops III otrzymają nowe bonusy!

call

Każdy kto już posiada, lub zakupi Season Pass otrzyma zrzuty zasobów (Rare Supply Drop) oraz zrzut za łapówkę na broń (Weapon Bribe Supply Drop), pozwalające na odblokowanie przedmiotów do wykorzystania w wieloosobowym trybie rozgrywki, a także fiolki z płynnym Divinium (Vials of Liquid Divinium), które wesprą graczy stawiających czoła hordom nieumarłych w trybie Zombies. Poniżej przedstawiamy wszystkie bonusy do zgarnięcia:

Bonusowe przedmioty w Black Market Challenge

Reklama
  • Jedna łapówka (Weapon Bribe): Skrzynia z zaopatrzeniem, z gwarantowaną zawartością w postaci broni dystansowej lub broni do walki wręcz**.
  • Dziesięć rzadkich skrzyń z zaopatrzeniem (Rare Supply Drop).

Bonusowe przedmioty Dr Monty’ego zawierają:

  • 10 fiolek płynnego Divinium (Vials of Liquid Divinium).

Call of Duty Black Ops III Season Pass

Oprócz bonusu do Przepustek Sezonowych, otrzymamy także nową nagrodę w Specjalnym Kontrakcie na Czarnym Rynku (Black Market Special Contract). Będzie ona dostępna dla każdego kto, począwszy od dzisiaj, wygra 75 meczów i zawierać będzie jednorazowy unlock w postaci dziesięciu skrzyń z rzadkim zaopatrzeniem (Rare Supply Drop) oraz łapówkę (Weapon Bribe Supply Drop).

Wkrótce gracze będą mieli szansę zmierzyć się z kolejnymi zadaniami w ramach codziennych i tygodniowych Kontraktów na Czarnym Rynku (Black Market Contracts) oraz zgarnąć dodatkowe nagrody. Więcej informacji na ten temat pojawi się w nadchodzących miesiącach. Co najważniejsze – bonusy z Black Market Contracts są niezależne od tych z Przepustek Sezonowych, dzięki czemu posiadacze tych ostatnich mogą podwoić ilość otrzymywanych zasobów.

Reklama

CEO of HCGAMES.pl, licencjonowany dziennikarz, filantrop, łamacz serc, nie szablonowy znawca stylu oraz wykwintny koneser dizajnu i żyćka.

SPRAWDŹ RÓWNIEŻ

Reklama