DAJ PRZYTULASA NA

CZEGO SZUKASZ PRZYJACIELU?

Newsy

Call of Duty: Black Ops 4 od Activision już dostępne

Najchętniej ogrywana seria w historii Call of Duty, po którą sięgnęło najwięcej graczy, powraca z najgłębszym, najbardziej angażującym tytułem od wielokrotnie nagradzanego developera Treyarch.Black Ops 4 już dostępny! Najchętniej ogrywana seria w historii Call of Duty, ciesząca się ponad 200 milionami graczy na całym świecie, powraca wraz z Call of Duty: Black Ops 4, dostępnym już zarówno w wersji cyfrowej, jak i fizycznej u globalnych dystrybutorów. Call of Duty: Black Ops 4 dostarcza przełomowego doświadczenia, oferującego większą ilość sposobów na grę ze znajomymi niż kiedykolwiek wcześniej.Call of Duty: Black Ops 4 posiada trzy odmienne tryby rozgrywki: Multiplayer, Zombie oraz Blackout. Multiplayer cechuje się brudną, realistyczną walką w najbardziej taktycznym i drużynowym doświadczeniu w historii serii Black Ops. Powraca w nim ikoniczny system Pick 10, wraz z gamą innowacji dotyczących kontroli broni, przebiegiem walki, regeneracją zdrowia oraz ruchem postaci. Black Ops 4 zawiera wybór postaci spośród kombinacji nowych i powracających Specjalistów, z których każdy posiada swoje unikatowe wyposażenie i style rozgrywki, pozwalając graczom nie tylko być potężnymi w pojedynkę, ale także stać się niszczycielską drużyną pracując razem.

Świętując 10 rocznicę oryginalnego Call of Duty Zombie, w Call of Duty: Black Ops 4 debiutuje zupełnie nowe doświadczenie Zombie, które jest największą ofertą dostępą w dniu premiery w historii marki. W momencie premiery gra zawiera aż trzy pełne doświadczenia Zombie – IX, Rejs Rozpaczy oraz Krew Żywych Trupów. Wraz z najbardziej otwartą na indywidualne modyfikacje akcją w dziejach trybu, tym razem wprowadza on nowe systemy tworzenia i ukańczania wyzwań społeczności oraz systemy społecznościowe zaprojektowane tak, by połączyć ze sobą graczy.

Reklama

Call of Duty: Black Ops 4 wprowadza zupełnie nowy tryb Battle Royale – Blackout – który zestawia ze sobą postaci, lokacje, broń i sprzęt z całej serii w bezkompromisowej walce o przetrwanie okraszonej rozgrywką w charakterystycznym stylu Black Ops. W Blackout znajdują się lądowe, morskie i powietrzne pojazdy, a tryb oferuje zróżnicowany wybór nowych oraz klasycznych grywalnych postaci znanych z kampanii, takich jak Mason, Reznov czy Woods, z trybu Zombie, jak Richtofen i Takeo oraz specjalistów, takich jak Crash, Battery czy Seraph, a to tylko część z nich. Na rozbudowanej mapie Blackout – największej w historii Call of Duty – gracze będą walczyli w lokalizacjach inspirowanych ich ulubionymi mapami z przeszłości, takimi jak Nuketown, Firing Range, Raid, Cargo i wiele więcej.

Premiera to dopiero początek wrażeń w Call of Duty: Black Ops 4, jako że gra będzie regularnie wspierana popremierowo dla wszystkich trybów, a społeczność może liczyć na różnorodne, darmowe aktualizacje dzięki rozbudowanemu kalendarzowi wydarzeń, dostępnych najpierw na PlayStation 4.

Call of Duty: Black Ops 4 można zakupić w następujących edycjach:

  • Standardowa oraz Cyfrowa Standardowa
  • Cyfrowa Edycja Deluxe
  • Edycja Specjalisty
  • Rozszerzona Cyfrowa Edycja Deluxe
  • Edycja Kolekcjonerska Mystery Box

Zapytaj lokalnych dystrybutorów o dostępność wszystkich edycji Call of Duty: Black Ops 4. Zawartość Przepustki Black Ops jest dostępna najpierw na PlayStation 4.Gra Call of Duty: Black Ops 4 jest wydawana przez Activision i tworzona przez Treyarch przy dodatkowym wsparciu developerskim od Raven Software i wersją PC tworzoną przez Beenox. W celu uzyskania dodatkowych informacji i śledzenia najnowszych doniesień o grze, zapraszamy do odwiedzenia www.callofduty.com oraz śledzenia  www.youtube.com/callofduty oraz @CallofDuty i @Treyarch na Twitterze, Instagramie i FacebookuCall of Duty: Black Ops 4 ukaże się na PlayStation 4, Xbox One oraz PC, ekskluzywnie poprzez platformę Blizzard Battle.net. Gra otrzymała klasyfikację wiekową PEGI 18.

Reklama

 

CEO of HCGAMES.pl, licencjonowany dziennikarz, filantrop, łamacz serc, nie szablonowy znawca stylu oraz wykwintny koneser dizajnu i żyćka.

SPRAWDŹ RÓWNIEŻ

Reklama