DAJ PRZYTULASA NA

CZEGO SZUKASZ PRZYJACIELU?

Newsy

Call of Duty: Black Ops Cold War – przegląd ofert przedpremierowych

Od dziś w ofercie Media Markt znajduje się edycja przedsprzedażowa gry Call of Duty: Black Ops Cold War. Zakup tej edycji upoważnia do otrzymania rabatu od ceny sprzedaży 1 egzemplarza wydania premierowego gry Call of Duty: Black Ops Cold War na wybraną platformę sprzętową wraz z latarką z logo gry.Wysokość rabatu będzie równa kwocie wydatkowanej na zakup Edycji przedsprzedażowej. Warunkiem otrzymania latarki jest zakup wydania premierowego gry. Zakupu wydania premierowego gry Call of Duty: Black Ops Cold War z rabatem i odbioru latarki można dokonać najwcześniej w dniu premiery gry, wyłącznie w punkcie, w którym dokonano zakupu Edycji przedsprzedażowej oraz na podstawie oryginalnego dowodu zakupu Edycji przedsprzedażowej. Oferta ograniczona ilościowo.Ponadto kupując grę w przedsprzedaży w sklepie mediaexpert.pl otrzymasz maseczkę gratis, natomiast w innych, wybranych sklepach online do zakupu gry w przedsprzedaży otrzyma się komin gratis. Wszystkie oferty ograniczone ilościowo.

Call of Duty: Black Ops Cold War ukaże się 13 listopada w polskiej (dubbing) i angielskiej wersji językowej do wyboru, na PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One oraz Xbox Series X.

Reklama

CEO of HCGAMES.pl, licencjonowany dziennikarz, filantrop, łamacz serc, nie szablonowy znawca stylu oraz wykwintny koneser dizajnu i żyćka.

SPRAWDŹ RÓWNIEŻ

Newsy

DLC Monster Trucks Expansion zadebiutowało już dziś na PlayStation 5, PlayStation 4, Xbox Series X|S, Xbox One X, Nintendo Switch i PC.

Newsy

Materiał wideo prezentujący uzbrojenie w Sniper Elite 5. Materiał porusza temat różnorodności broni w grze oraz opcji jej modyfikacji.

Promocje dla graczy

Unsouled trafi do Xbox Game Pass. Gra zadebiutuje już 28 kwietnia. Produkcja czerpie inspirację z kultowej Onimusha 2: Samurai's Destiny.

Newsy

Już dziś premiera LEGO Gwiezdne wojny: Saga Skywalkerów. Gra ukazała się na konsoli PlayStation, Xbox oraz PC.

Reklama