DAJ PRZYTULASA NA

CZEGO SZUKASZ PRZYJACIELU?

Newsy

Call of Duty: Infinite Warfare przedstawia nowy tryb kooperacji ‘Zombies in Spaceland’.

 

Firma Activision oraz studio Infinity Ward ujawniły nowy tryb kooperacji “Zombies in Spaceland” w Call of Duty: Infinite Warfare! 

Call of Duty Infinite Warfare_Zombies_Logo

Jak co roku najnowsza odsłona Call of Duty zostanie wzbogacona w kooperacyjny tryb multiplayer z zombie w roli głównej, lecz tym razem tytułowe “Zombies in Spaceland” przeniesie fanów wprost do oryginalnej, pełnej akcji historii, gdzie wcielą się w jeden z czterech archetypów postaci z lat 80. (sportowca, kujona, popularnej dziewczyny lub rapera) w walce przeciwko żywym trupom na terenie kosmicznego lunaparku, pełnego śmiercionośnych zombie, zabaw, atrakcji i wielu innych.

Reklama

W obsadzie znajdą się między innymi David Hasselhoff (“Słoneczny patrol”), Paul Reubens (“Buffy – postrach wampirów”), Seth Green (“Wyścig szczurów”), Ike Barinholtz (“Świat według Mindy”), Jay Pharoah (“Prawdziwa jazda”) oraz Sasheer Zamata (“Yoga Hosers”)

COD Infinite Warfare_Zombies in Spaceland 2_WM

Seria Call of Duty cieszy się tak bogatą historią związaną z oddanymi fanami, którzy zainspirowali nas do wzięcia tego, co najlepsze w kooperacyjnym trybie gry w z jedną z naszych ulubionych dekad w historii popkultury – latami 80.

Zombies in Spaceland to zupełnie nowe doświadczenie z zombie, gdzie blask dnia spotyka nocne strachy. Będzie przystępne dla nowych graczy, lecz również zaoferuje głębszą warstwę rozwoju postaci, a wszystko to przepełnione easter eggami i mechanizmami, które będą gratką dla wszystkich fanów zombie. Nie możemy się doczekać, aż fani dostaną okazję spróbowania tego na własne oczy tej jesieni.

Brian Bright, Project Director w Infinity Ward

COD Infinite Warfare_Zombies in Spaceland 3_WM

Zombies in Spaceland opowiada historię czterech aspirujących aktorów, którzy przybyli do tajemniczego kina na przesłuchanie. Wszyscy zostali zaproszeni przez reżysera, Willarda Wylera, granego przez Paula Reubensa, który niegdyś był gwiazdą kina grozy. Aktorzy jeszcze nie wiedzą, że właśnie dostają główne role w filmie Wylera, gdzie stawią czoła falom zombie w parku rozrywki z lat 80., w którym kosmos jest motywem przewodnim.

Reklama

COD Infinite Warfare_Zombies in Spaceland 4_WM

O Zombies in Spaceland będzie można dowiedzieć się więcej z oficjalnej prezentacji odbywającej się 17 sierpnia o 18:00 CEST, transmitowanej w serwisie Twitch www.twitch.tv/callofduty, YouTubewww.youtube.com/callofduty oraz Facebook – www.facebook.com/callofduty, podczas której pokazane zostaną pierwsze fragmenty rozgrywki, a prowadzący Jay Pharoah rozmawiał będzie z twórcami gry, którzy zdradzą więcej szczegółów.

Zombies in Spaceland zadebiutuje już 4 listopada, razem z pełną wersją Call of Duty: Infinite Warfare na PC, PlayStation 4 i Xbox One.

Źródło: informacja prasowa

Reklama

CEO of HCGAMES.pl, licencjonowany dziennikarz, filantrop, łamacz serc, nie szablonowy znawca stylu oraz wykwintny koneser dizajnu i żyćka.

SPRAWDŹ RÓWNIEŻ

Newsy

Jeszcze przed premiera gry Assassin’s Creed Valhalla firma Ubisoft ujawniła swoje plany dotyczące wsparcia dla gry po jej premierze. W ramach bezpłatnych aktualizacji udostępniane...

Newsy

Cenega, oficjalny partner Square Enix w Polsce, Czechach, na Słowacji i na Węgrzech, z przyjemnością informuje, że do planu wydawniczego trafiło rozszerzenie fabularne do...

Newsy

Po raz pierwszy w historii serii Call of Duty usłyszeć będzie można polski dubbing! Wśród utalentowanych aktorów, którzy użyczyli produkcji swoich głosów, znalazł się...

Newsy

Activision ogłasza nowe szczegóły związanie z lokalizacją Call of Duty: Infinite Warfare. Gra jest pierwszą z serii Call of Duty, która doczekała się pełnej...

Reklama