Activision oraz Infinity Ward ujawniają nowe informacje o nadchodzącym DLC z pakietem map do Call of Duty: Infinite Warfare, Sabotage. Pojawią się w nim cztery nowe, kipiące akcją, mapy do gry wieloosobowej, a także nowy tryb współpracy zombie, zatytułowany Rave w Redwoods, osadzony w położonym nad jeziorem opuszczonym letnim kurorcie z lat 90-tych. Sabotage pojawi się na PlayStation Network dla systemu PlayStation 4 już 31 stycznia 2017 r, a potem na innych platformach.
Z przyjemnością przedstawiamy nowy rozdział w naszej rozgrywce zombie, tym razem gracze przeniosą się do przerażającego letniego kurortu z lat 90-tych rodem z ówczesnych horrorów.
Udostępnimy też cztery nowe, zróżnicowane mapy do gry wieloosobowej, w tym remake Afghan, klasyki z Modern Warfare 2. Dostarczymy graczom mnóstwo nowych materiałów, które przypadną im do gustu.
Rave w Redwoods, to kolejny ekscytujący rozdział w rozgrywkach zombie Call of Duty: Infinite Warfare, w którym makabryczna opowieść przenosi graczy w nową dekadę: lata 90-te. Powraca łotr Willard Wyler, tajemniczy reżyser filmowy, który tym razem uwięził bohaterów w kolejnym ze swoich chorych horrorów. Powrócą też cztery grywalne postacie z pierwszej opowieści, ale w nowych, niesamowitych rolach. Dowiedzą się więcej o złowrogich planach Wylera i zmierzą się z zupełnie nowymi rodzajami nieumartych, panoszącymi się w opuszczonym, letnim kurorcie przejętym przez zombie i przemienionym w techno iluzję. Rave w Redwoods to pełna akcji, przerażająca jazda z niesamowitymi zwrotami akcji, niespodziankami i mnóstwem ukrytych elementów, które mogą znaleźć gracze.
Oprócz Rave w Redwoods w Sabotage znajdą się cztery nowe mapy do gry wieloosobowej:
- Noir – Mroczna, brudna mapa miejska, inspirowana futurystycznym Broolynem nocą. Noir to klasyczna trójtorowa mapa osadzona w dystopijnej przyszłości, pełna kawiarenek i parków otaczających brutalną strefę wojny w samym centrum miasta.
- Neon – Wirtualne centrum treningowe przeznaczone do szkolenia w walce w terenie zurbanizowanym. Neon to wyjątkowa, cyfrowa arena walki, na której niespodziewanie pojawiają się samochody i inne obiekty, a pokonani wrogowie rozpadają się na setki pikseli. Pole widzenia na środkowym torze sprzyja graczom atakującym z dużej odległości, a zewnętrzne krawędzie mapy pozwalają przeprowadzać szybkie kontrataki w bezpośrednim kontakcie z wrogiem.
- Renaissance – Mapa osadzona w północnych Włoszech, gracze walczą ze sobą na wąskich uliczkach Wenecji, otoczonych przez architekturę klasyczną i budynki wymuszające nieustanne działanie pośród kanałów i zabudowy tego słynnego miasta.
- Dominion – Odświeżona klasyczna mapa Afghan z Modern Warfare 2, teraz osadzona na Marsie. W Dominion zachowano wszystkie pamiętne miejsca i klimat rozgrywki oryginału, z rozbitym statkiem w samym środku i z kilkoma poprawkami przeznaczonymi do korzystania z zalet nowego systemu ruchu.
Dzięki przepustce sezonowej Call of Duty: Infinite Warfare, DLC z pakietem map Call of Duty: Infinite Warfare Sabotage jest dostępny w znakomitej cenie, można nabyć go osobno albo jako część wydania Legacy Pro albo Digital Deluxe. Przepustka sezonowa zapewnia rabat do wszystkich czterech DLC z pakietami map do Call of Duty: Infinite Warfare, które ukażą się w 2017 r. Posiadacze przepustek sezonowych otrzymają też 10 rzadkich zrzutów zaopatrzenia oraz 1000 sztuk złomu na stworzenie nowych prototypów broni.
Call of Duty: Infinite Warfare Sabotage ukaże się 31 stycznia 2017 r., najpierw na PlayStation 4, a później na inne platformy. W systemie PEGI gra ma ograniczenie wiekowe 18+.
Źródło: informacja prasowa

CEO of HCGAMES.pl, licencjonowany dziennikarz, filantrop, łamacz serc, nie szablonowy znawca stylu oraz wykwintny koneser dizajnu i żyćka.