DAJ PRZYTULASA NA

CZEGO SZUKASZ PRZYJACIELU?

Newsy

Call of Duty Modern Warfare Remastered będzie dostępne na PS4 już we wtorek!

Premiera rozpocznie pięciotygodniowe, sezonowe święto dla społeczności Call of Duty oferujące rozdawnictwa, mapy, ekwipunek, skórki do broni i więcej.


COD Modern Warfare Remastered_Heat_WM

Activision ogłosiło dzisiaj, że Call of Duty: Modern Warfare Remastered, stanowiące całkowite odświeżenie jednej z najlepiej przyjętych gier w historii, będzie dostępne jako samodzielny produkt już od wtorku, 27 czerwca, w pierwszej kolejności na PlayStation 4 w wersji pudełkowej oraz cyfrowo poprzez PlayStation Network, z pozostałymi platformami spodziewanymi w przyszłości. Gra zawiera pełną kampanię oraz 16 map do gry wieloosobowej, które gracze poznali i pokochali w Call of Duty 4: Modern Warfare, wszystkie wydane ponownie w grafice w wysokiej jakości.

 To zaszczyt, że możemy przedstawić nowej generacji graczy tytuł, który ma szczególne miejsce w naszych sercach”

„Modern Warfare Remastered to szansa na ponowne przeżycie naszych ulubionych fragmentów kampanii i momentów z gry wieloosobowej, od teraz dostępnych w grafice HD i z odświeżonym audio. Każdy detal był ważny, a zespół zajął się nawet najmniejszym aspektem produkcji”.

Brian Raffel, szef studia Raven Software

Reklama

By świętować premierę Call of Duty: Modern Warfare Remastered, gracze będą mogli uczestniczyć w nowym sezonowym wydarzeniu Call of Duty zatytułowanym „Days of Summer”. Pięciotygodniowe święto społeczności rozpocznie się 27 czerwca i zaoferuje szereg rozdawnictw, bonusowych punktów doświadczenia i nowych playlist dostępnych w kilku grach z serii wliczając w to mapę w stylu letnim w Modern Warfare Remastered dostępną w trakcie wydarzenia razem z wieloma innymi nowościami, które ujawnione zostaną we wtorek.


COD Modern Warfare Remastered_The Coup_WM

Call of Duty: Modern Warfare Remastered zawiera tekstury o poprawionej rozdzielczości i detalach, przerobione animacje, odświeżone audio i wiele więcej. Fani ponownie przeżyją pełną, kultową kampanię fabularną podróżując po świecie z kapitanem Pricem, Gazem oraz Soapem w szeregu misji z oryginalnej gry, w tym „All Ghillied Up”, „Charlie Don’t Surf” oraz „Crew Expendable”. Gracze doświadczą również rozgrywek wieloosobowych w trybie online, który zredefiniował Call of Duty przez wprowadzenie serii zabójstw, doświadczenia, Prestiżu i innych elementów, idąc do walki ramię w ramię na najpopularniejszych mapach z oryginału, wliczając te najbardziej klasyczne, jak „Crash”, „Backlot” oraz „Crossfire”.

Call of Duty: Modern Warfare Remastered posiada klasyfikację wiekową PEGI 18 (tylko dla dorosłych) i będzie dostępne w sugerowanej cenie detalicznej wynoszącej równowartość 39.99 dolara. Wydanie nie zawiera zestawu Modern Warfare Remastered Variety Map Pack.

Źródło: informacja prasowa

Reklama

CEO of HCGAMES.pl, licencjonowany dziennikarz, filantrop, łamacz serc, nie szablonowy znawca stylu oraz wykwintny koneser dizajnu i żyćka.

SPRAWDŹ RÓWNIEŻ

Newsy

DLC Monster Trucks Expansion zadebiutowało już dziś na PlayStation 5, PlayStation 4, Xbox Series X|S, Xbox One X, Nintendo Switch i PC.

Newsy

Materiał wideo prezentujący uzbrojenie w Sniper Elite 5. Materiał porusza temat różnorodności broni w grze oraz opcji jej modyfikacji.

Newsy

Już dziś premiera LEGO Gwiezdne wojny: Saga Skywalkerów. Gra ukazała się na konsoli PlayStation, Xbox oraz PC.

Newsy

Plan rodzinny Xbox Game Pass będzie miał premierę już pod koniec tego roku. Cena Xbox Game Pass Family Plan będzie znacznie niższa.

Reklama