DAJ PRZYTULASA NA

CZEGO SZUKASZ PRZYJACIELU?

Newsy

Call of Duty: Modern Warfare zadebiutuje 25 października

Przygotuj się na działania w cieniu – Modern Warfare powraca! Najbardziej doceniana przez graczy seria Call of Duty doczeka się swojego długo oczekiwanego powrotu za sprawą Call of Duty: Modern Warfare, stworzonego od podstaw niesamowitego doświadczenia z premierą wyznaczoną na 25 października. Ten całkowicie nowy tytuł, wydawany przez Activision i tworzony przez Infinity Ward, przeniesie graczy w sam środek współczesnego konfliktu zbrojnego, gdzie podejmowane w ułamku sekundy decyzje mogą zachwiać globalnym balansem sił. Nowe Modern Warfare to spójna narracja i ujednolicona progresja w ramach wszystkich trybów: chwytającej za serce, epickiej kampanii dla pojedynczego gracza; pełnym akcji trybie dla wielu graczy oraz nowej zabawie w kooperacji.„To zupełnie nowe Modern Warfare, zredefiniowane pod każdym względem” – powiedział Dave Stohl, co-Studio Head w Infinity Ward. – „Tworzymy pełne emocji doświadczenie, inspirowane bieżącymi nagłówkami gazet, przedstawiającymi dzisiejszy świat jako rzeczywistość, w której nic nie jest czarno-białe, a granice pola bitwy są zatarte. Gracze dołączą do zróżnicowanej obsady składającej się z członków międzynarodowych sił specjalnych oraz bojowników o wolność i wezmą udział w intensywnych, porywających misjach rozgrywających się w ikonicznych europejskich miastach i cechujących się niezwykle chwiejną sytuacją polityczną obszarach Bliskiego Wschodu. Jest intensywnie, jest ekscytująco i nie możemy się doczekać, aż nasi fani przekonają się o tym w październiku”.


Modern Warfare


Call of Duty: Modern Warfare to także nowy silnik będący w stanie zapewnić wciągające i fotorealistyczne doświadczenie. Nowa technologia wykorzystuje wszystkie najświeższe osiągnięcia w dziedzinie inżynierii wizualnej, w tym system fizyki pozwalający na najnowocześniejszą fotogrametrię; nowy, hybrydowy system strumieniowania oparty na płytkach; nowy system renderowania PBR; oświetlenie wolumetryczne; 4K HDR; NVIDIA ray-tracing (PC), a także nowy system generowania geometrii przez GPU i wiele więcej. Spectral rendering zaoferuje natomiast nowe spojrzenie na termiczne promieniowanie cieplne w grach i identyfikację podczerwieni zarówno odzwierciedlając termowizję, jak i noktowizję. Inwestycja w rozwiązania techniczne przekłada się na najnowocześniejszą animację i system kreacji kształtów, natomiast nowy zestaw narzędzi audio pozwala na pełną obsługę Dolby ATMOS na wspieranych platformach wraz z najnowszymi efektami symulacji dźwięku.

Od dzisiaj fani mogą składać zamówienia przedpremierowe na cyfrową wersję Modern Warfare, otrzymując dodatkowo żeton prestiżu, który będzie można natychmiastowo użyć w Call of Duty: Black Ops 4*.

„Każda decyzja projektowa została podjęta z myślą o naszych graczach” – powiedział Patrick Kelly, Creative Director i co-Studio Head w Infinity Ward. „Wraz z premierą Modern Warfare podejmujemy kroki w celu zjednoczenia społeczności. Po pierwsze, mamy w planach wsparcie dla cross-playu pomiędzy PC i konsolami dla Modern Warfare . Po drugie, rezygnujemy z tradycyjnego karnetu sezonowego (season pass), by w zamian dostarczyć więcej bezpłatnych map, treści i wydarzeń dla wszystkich graczy. To dopiero początek – nadchodzi znacznie więcej”.

Call of Duty: Modern Warfare zostanie wydane globalnie 25 października na PlayStation 4, Xbox One oraz PC. W pełni zoptymalizowaną wersję PC opracowano we współpracy z Beenox i będzie ona dostępna wyłącznie na Blizzard Battle.net, sieciowej platformie gamingowej od Blizzard Entertainment. Call of Duty: Modern Warfare jest wydawane przez Activision, spółkę zależną Activision Blizzard (NASDAQ: ATVI), oraz tworzone przez wielokrotnie nagradzane studio Infinity Ward, z dodatkowym wsparciem programistycznym od Raven Software.

Reklama

Modern Warfare


Zdobywca licznych nagród i wyróżnień, w tym tytuł „Gry Roku” Academy of Interactive Arts and Scences, wydane w 2007 roku oryginalne Call of Duty 4: Modern Warfare zyskało światowe uznanie, zdobywając serca fanów na całym świecie. Dzięki dwóm kolejnym sequelom seria Modern Warfare pozostawiła niemożliwy do zatarcia ślad.


 

Reklama

CEO of HCGAMES.pl, licencjonowany dziennikarz, filantrop, łamacz serc, nie szablonowy znawca stylu oraz wykwintny koneser dizajnu i żyćka.

SPRAWDŹ RÓWNIEŻ

Newsy

DLC Monster Trucks Expansion zadebiutowało już dziś na PlayStation 5, PlayStation 4, Xbox Series X|S, Xbox One X, Nintendo Switch i PC.

Newsy

Materiał wideo prezentujący uzbrojenie w Sniper Elite 5. Materiał porusza temat różnorodności broni w grze oraz opcji jej modyfikacji.

Promocje dla graczy

Unsouled trafi do Xbox Game Pass. Gra zadebiutuje już 28 kwietnia. Produkcja czerpie inspirację z kultowej Onimusha 2: Samurai's Destiny.

Newsy

Już dziś premiera LEGO Gwiezdne wojny: Saga Skywalkerów. Gra ukazała się na konsoli PlayStation, Xbox oraz PC.

Reklama