DAJ PRZYTULASA NA

CZEGO SZUKASZ PRZYJACIELU?

Call of Duty: Vanguard za darmo

Gry za darmo

Call of Duty: Vanguard za darmo do wypróbowania w ten weekend

Call of Duty: Vanguard za darmo do wypróbowania już w ten weekend na PC, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One oraz Xbox Series X|S.

Call of Duty: Vanguard za darmo do wypróbowania już w ten weekend. Od czwartku 18 listopada gracze na na PC, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One oraz Xbox Series X|S, będa mogli przetestować tryb multiplayer najnowszej produkcji Sledgehammer Games.
Call of Duty: Vanguard za darmo

Call of Duty: Vanguard za darmo

Gra Call of Duty: Vanguard trafiła do sprzedaży 5 listopada tego roku. Pierwszy darmowy okres próbny rozpocznie się już 18 listopada, a zakończy się w poniedziałek 22 listopada. Tryb multiplayer oferuje 20 map, 12 operatorów i ponad trzy tuziny broni.

Jak ponownie zakochałem się w Call of Duty? Recenzja Call of Duty: Vanguard

Gra pojawi się do pobrania w ten czwartek na platfomie – Battle.net, Xbox Store oraz PlayStation Store. Warto sprawdzić!

Splinter Cell Chaos Theory za darmo w Ubisoft Store

CEO of HCGAMES.pl, licencjonowany dziennikarz, filantrop, łamacz serc, nie szablonowy znawca stylu oraz wykwintny koneser dizajnu i żyćka.

Skomentuj

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

SPRAWDŹ RÓWNIEŻ

Newsy

Firma Ubisoft podczas transmisji z okazji 20. rocznicy serii Ghost Recon, zapowiedziała Tom Clancy's Ghost Recon Frontline - darmową strzelankę PvP osadzoną w uniwersum...

Recenzje

Testujemy najnowszą grę od Ubisoftu - Far Cry 6. Jak gra prezentuje się na konsoli Xbox Series X? Sprawdźcie sami!

Newsy

Electronic Arts i DICE ujawniły dziś, że otwarta beta gry Battlefield 2042 będzie dostępna 8 października na konsolach Xbox One, Xbox Series X i S,...

Recenzje

Recenzja Call of Duty: Vanguard w nieco innym wydaniu. Słów kilka o najnowszej produkcji Sledgehammer Games i Activision.