DAJ PRZYTULASA NA

CZEGO SZUKASZ PRZYJACIELU?

Call of Duty: Vanguard za darmo

Gry za darmo

Call of Duty: Vanguard za darmo do wypróbowania w ten weekend

Call of Duty: Vanguard za darmo do wypróbowania już w ten weekend na PC, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One oraz Xbox Series X|S.

Call of Duty: Vanguard za darmo do wypróbowania już w ten weekend. Od czwartku 18 listopada gracze na na PC, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One oraz Xbox Series X|S, będa mogli przetestować tryb multiplayer najnowszej produkcji Sledgehammer Games.
Call of Duty: Vanguard za darmo

Call of Duty: Vanguard za darmo

Gra Call of Duty: Vanguard trafiła do sprzedaży 5 listopada tego roku. Pierwszy darmowy okres próbny rozpocznie się już 18 listopada, a zakończy się w poniedziałek 22 listopada. Tryb multiplayer oferuje 20 map, 12 operatorów i ponad trzy tuziny broni.

Jak ponownie zakochałem się w Call of Duty? Recenzja Call of Duty: Vanguard

Gra pojawi się do pobrania w ten czwartek na platfomie – Battle.net, Xbox Store oraz PlayStation Store. Warto sprawdzić!

Splinter Cell Chaos Theory za darmo w Ubisoft Store

Reklama

CEO of HCGAMES.pl, licencjonowany dziennikarz, filantrop, łamacz serc, nie szablonowy znawca stylu oraz wykwintny koneser dizajnu i żyćka.

SPRAWDŹ RÓWNIEŻ

Xbox Game Pass

Microsoft potwierdził, że już 23 sierpnia gra Death Stranding dołączy do biblioteki Xbox Game Pass na PC. Produkcja Kojima Productions jest jednym z najgorętszych tytułów ostatnich lat.

Newsy

EA Sports potwierdziło, że w najnowszej odsłonie FIFA 23 Ultimate Team pojawi się karta Bohatera FUT upamiętniającą Włodzimierza Smolarka, legendę reprezentacji Polski, Widzewa Łódź oraz FC Utrecht. 

Gry za darmo

Bethesda udostępniła dla wszystkich graczy na PC, oraz konsolach PlayStation i Xbox darmowy okres próbny The Elder Scrolls Online. Jeśli chcecie przetestować za darmo...

Xbox Game Pass

Gra Inkulinati dołączy do biblioteki Xbox Game Pass w dniu swojej oficjalnej premiery. Najnowsza produkcja warszawskiego studia Yaza Games to inkaustowa strategia.

Reklama