DAJ PRZYTULASA NA

CZEGO SZUKASZ PRZYJACIELU?

Newsy

Call of Duty World League Championship zostało najpopularniejszym wydarzeniem wśród widzów historii serii Call of Duty

Tę edycję mistrzostw w szczytowym momencie oglądało na żywo ponad 40% widzów więcej, niż w przypadku poprzednich edycji – ponad 20 milionów odtworzeń materiałów. Głośny finał Call of Duty XP to również najbardziej angażujące społeczność wydarzenie w historii serii.

CWL Logo (1)

Ekscytujące zwycięstwo drużyny EnVyUs nad graczami zespołu Splyce było najpopularniejszym w historii Call of Duty wydarzeniem wśród widzów. Amerykańskie i Europejskie mistrzowskie składy starły się w ostatnią niedzielę podczas Call of Duty World League Championship. Fani tłumnie obejrzeli emocjonujący niedzielny pojedynek, w którym w ramach Call of Duty® XP obie bezkompromisowe drużyny rywalizowały o swoją część rekordowej, dwumilionowej puli nagród. Prowadzona w pięciu językach transmisja zebrała w szczytowym momencie przed ekranami ponad 40% więcej widzów niż poprzednie finały mistrzostw. Łącznie, materiały wideo z meczów mistrzostw Call of Duty zebrały już ponad 20 milionów odsłon.

Niedzielne finały stanowiły idealną konkluzję największego święta fanów jakim jest Call of Duty XP oraz pierwszego sezonu CWL – światowej ligi Call of Duty

Z ponad 1000 drużyn z całego świata do ścisłego finału weszły dwa elitarne zespoły, jeden z Europy, drugi z Ameryki Północnej. Był to niesamowity, epicki, głośny finał, który w niesamowitym stylu dopełnił ten wypełniony akcją weekend, który śledziły miliony widzów ze wszystkich stron świata. Trudno wyrazić jak bardzo jesteśmy wdzięczni globalnej społeczności Call of Duty za całe otrzymane wsparcie, które przez cały rok było naprawdę niewiarygodne!

Rob Kostich, EVP oraz general manager, Call of Duty, Activision

Reklama

Rywalizacja odbywała się przed wypełnionymi po brzegi trybunami, a tysiące miejsc w obiekcie Inglewood Forum wysprzedały się co do jednego. Przez cztery dni fani śledzili zażartą rozgrywkę, podczas której drużyny grające w Black Ops III starały utrzymać się w stawce. Akcję można było śledzić globalnie, online, za pośrednictwem serwisów Twitch, MLG.TV i YouTube oraz bezpośrednio z poziomu samej gry (Black Ops III PS4), przy użyciu Live Event Viewer.

Źródło: informacja prasowa

CEO of HCGAMES.pl, licencjonowany dziennikarz, filantrop, łamacz serc, nie szablonowy znawca stylu oraz wykwintny koneser dizajnu i żyćka.

SPRAWDŹ RÓWNIEŻ

Reklama