DAJ PRZYTULASA NA

CZEGO SZUKASZ PRZYJACIELU?

Newsy

Call of Duty XP we wrześniu w Los Angeles

Dla każdego coś miłego, również dla fanów serii Call of Duty. We wrześniu w Mieście Aniołów odbędzie się specjalna impreza dla wszystkich fanów CoD’a. Będzie ona zwieńczeniem odbywających się zawodów Call of Duty World League Championships.

Zwycięzca mistrzostw zgarnie 2 miliony dolarów. Wygrać może każdy kto ma celne oko i precyzyjnie operuje gryzoniem. Wydarzeniu będzie towarzyszyć premiera Call of Duty: Infinite Warfare, zremasterowane pierwsze Modern Warfare w trybie wieloosobowym. Do przetestowania będą także nowe dodatki do Black Ops III.

Na bywalców Call of Duty XP czeka poza tym mnóstwo atrakcji, jak chociażby rozgrywka przez okulary wirtualnej rzeczywistości, panele dyskusyjne z twórcami, wystawy (pewnie będą repliki broni i postaci jak miało to miejsce w kończących każdą część creditsach. Organizatorzy zapowiadają niespodziankę muzyczną, ale póki co jest to owiane tajemnicą.

Bilety w sprzedaży od 11 czerwca!

Magister dziennikarstwa, wkrótce także technik informatyk. Gry to jego pasja od ponad 20 lat. Zaczynał na C64, dziś gra na PC i Xbox One, w podróży także na smartfonie z systemem Windows Phone.

Skomentuj

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

SPRAWDŹ RÓWNIEŻ

Newsy

Firma Ubisoft podczas transmisji z okazji 20. rocznicy serii Ghost Recon, zapowiedziała Tom Clancy's Ghost Recon Frontline - darmową strzelankę PvP osadzoną w uniwersum...

Recenzje

Testujemy najnowszą grę od Ubisoftu - Far Cry 6. Jak gra prezentuje się na konsoli Xbox Series X? Sprawdźcie sami!

Newsy

Electronic Arts i DICE ujawniły dziś, że otwarta beta gry Battlefield 2042 będzie dostępna 8 października na konsolach Xbox One, Xbox Series X i S,...

Recenzje

Recenzja Call of Duty: Vanguard w nieco innym wydaniu. Słów kilka o najnowszej produkcji Sledgehammer Games i Activision.