DAJ PRZYTULASA NA

CZEGO SZUKASZ PRZYJACIELU?

Newsy

Call of Duty XP we wrześniu w Los Angeles

Dla każdego coś miłego, również dla fanów serii Call of Duty. We wrześniu w Mieście Aniołów odbędzie się specjalna impreza dla wszystkich fanów CoD’a. Będzie ona zwieńczeniem odbywających się zawodów Call of Duty World League Championships.

Zwycięzca mistrzostw zgarnie 2 miliony dolarów. Wygrać może każdy kto ma celne oko i precyzyjnie operuje gryzoniem. Wydarzeniu będzie towarzyszyć premiera Call of Duty: Infinite Warfare, zremasterowane pierwsze Modern Warfare w trybie wieloosobowym. Do przetestowania będą także nowe dodatki do Black Ops III.

Na bywalców Call of Duty XP czeka poza tym mnóstwo atrakcji, jak chociażby rozgrywka przez okulary wirtualnej rzeczywistości, panele dyskusyjne z twórcami, wystawy (pewnie będą repliki broni i postaci jak miało to miejsce w kończących każdą część creditsach. Organizatorzy zapowiadają niespodziankę muzyczną, ale póki co jest to owiane tajemnicą.

Reklama

Bilety w sprzedaży od 11 czerwca!

Reklama

Magister dziennikarstwa, wkrótce także technik informatyk. Gry to jego pasja od ponad 20 lat. Zaczynał na C64, dziś gra na PC i Xbox One, w podróży także na smartfonie z systemem Windows Phone.

SPRAWDŹ RÓWNIEŻ

Newsy

Materiał wideo prezentujący uzbrojenie w Sniper Elite 5. Materiał porusza temat różnorodności broni w grze oraz opcji jej modyfikacji.

Newsy

Marvel: Strażnicy Galaktyki dostępny w Game Pass. Gra jest dostępna za darmo dla abonamentów Game Pass na platformę Xbox oraz PC.

Gry za darmo

PUBG za darmo na PC oraz konsolach PlayStation i Xbox. Zgodnie z zapowiedzią gra battle royale przechodzi na model free-to-play. 

Newsy

Ubisoft+ trafi na konsole Xbox Series X|S oraz Xbox One. Koszt usługi wynosi 59,99 zł miesięcznie. Ubisoft+ wejdzie w skład Xbox Game Pass?

Reklama