DAJ PRZYTULASA NA

CZEGO SZUKASZ PRZYJACIELU?

Call of Duty: Modern Warfare II
Call of Duty: Modern Warfare II

Newsy

Call of Duty z 2023 roku będzie płatnym dodatkiem do Modern Warfare II

W przyszłym roku nie zobaczymy nowej, pełnoprawnej odsłony Call of Duty, a wyłącznie duże i płatne rozszerzenie do Modern Warfare II.

Wszystko na to wskazuje, że w 2023 roku nie zobaczymy nowej, pełnoprawnej odsłony Call of Duty, a wyłącznie duży, płatny dodatek do Modern Warfare II. Będzie to pierwsza taka sytuacja od 2005 roku, ponieważ do tej pory otrzymywaliśmy nową cześć Call of Duty systematycznie co (±) 12 miesięcy.

Call of Duty: Modern Warfare II

Rok 2023 bez nowej odsłony Call of Duty? Wszystko na to wskazuje

Według Jasona Schreiera z Bloomberg, w przyszłym roku nie zobaczymy pełnoprawnej odsłony Call of Duty. Brzmi to nieprawdopodobnie, ponieważ do tej pory każda nowa odsłona kultowej serii strzelanek od Activision pojawiała się co rok.

Okres jesienny bez nowego Call of Duty, to prawie jak Święta Bożego Narodzenia bez “Kevina samego w domu”.

Zawartość dodatku do Call of Duty: Modern Warfare 2

Zamiast kolejnej pełnoprawnej odsłony Call of Duty, w 2023 roku otrzymamy duże, płatne rozszerzenie do Modern Warfare 2.  Dodatek prawdopodobnie będzie zawierał nową kampanie dla pojedynczego gracza oraz pakiet map, wypełniony oryginalnymi lokacjami z Modern Warfare 2

Reklama

Premiera

Call of Duty: Modern Warfare II zadebiutuje już 28 października 2022 roku. Gra pojawi się na konsolach Xbox i PlayStation, oraz komputerach osobistych. Według graczy, którzy mieli przyjemność zagrać w grę podczas otwartych testów beta, będziemy mieli do czynienia z wielkim hitem.

Reklama

CEO of HCGAMES.pl, licencjonowany dziennikarz, filantrop, łamacz serc, nie szablonowy znawca stylu oraz wykwintny koneser dizajnu i żyćka.

SPRAWDŹ RÓWNIEŻ

Promocje gier na PS5

PlayStation opublikowało ofertę PlayStation Plus Essential na Czerwiec 2023.

Gry za darmo

Gra jest dostępna za darmo do 29 maja 2023 roku. 

Promocje dla graczy

Amazon przygotował nowe specjalne pakiety w FUT 23 dla subskrybentów Prime Gaming. 

Gry za darmo

Ubisoft zapowiedział darmowy weekend z grą Tom Clancy's The Divison 2.

Reklama