DAJ PRZYTULASA NA

CZEGO SZUKASZ PRZYJACIELU?

Wreckfest
Wreckfest

Newsy

Carmageddon i Wreckfest – para z piekła rodem!

Carmageddon i Wreckfest – para z piekła rodem! Rozwalanie przeciwników i zombie (oraz krów zombie!) w szybkich autach sprawia, że obie gry są super, więc połączenie ich w jednym turnieju było tylko kwestią czasu: oto Carmageddon Tournament, już od dziś we Wreckfest na wszystkich platformach, za darmo. Gracze mogą wziąć udział w dwóch różnych wydarzeniach na słynnych Carmageddonowych trasach Bleak City i Death Canyon i odblokować kultowego Eagle R z gry Carmageddon Max Damage.Wydarzenie miesiąca: Carnage Accumulator


Jeździj po Bleak City jakkolwiek i gdziekolwiek chcesz i miej 3 minuty na zdobycie jak największej liczby punktów przez rozwalanie sterowanych sztuczną inteligencją samochodów i eliminowanie zombie o zielonej krwi.


Wydarzenie tygodnia: Death Race


Różne wyścigi osadzone w Bleak City lub Death Canyon, gdzie gracze będą się ścigać od punktu do punktu, jeżdżąc Eagle R i wywołując jak najwięcej chaosu, rozwalając rywali i zombie o zielonej krwi.

Reklama

Gra Wreckfest ukazała się w wersji z polskimi napisami na PC, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One oraz Xbox Series S|X. Posiadacze Wreckfest na PlayStation 4 lub Xbox One mogą zaktualizować swoją grę do wydania na nową generację za 9,99 Euro.


Sprawdź również!


CEO of HCGAMES.pl, licencjonowany dziennikarz, filantrop, łamacz serc, nie szablonowy znawca stylu oraz wykwintny koneser dizajnu i żyćka.

SPRAWDŹ RÓWNIEŻ

Reklama