DAJ PRZYTULASA NA

CZEGO SZUKASZ PRZYJACIELU?

Newsy

Cenega dystrybutorem gier wideo firmy Konami w Polsce i na Węgrzech

Cenega S.A. oraz Konami Digital Entertainment B.V. ogłosiły dzisiaj, że rozpoczęły oficjalną współpracę w zakresie dystrybucji gier KONAMI w Polsce i na Węgrzech. eFootball PES 2020 będzie pierwszym tytułem wydanym na mocy tej umowy.eFootball PES 2020 otwiera nową dekadę w rozwoju wiodącego na rynku symulatora piłki nożnej, obiecując zrewolucjonizowanie e-futbolu oraz przybliżenie tego sportu globalnej widowni. Gra zawiera zupełnie nowy tryb zwany Matchday, który pozwoli graczom wybrać stronę i zebrać się na cotygodniowe wydarzenia, aby rywalizować w największych meczach piłki nożnej i pomóc zapewnić zwycięstwo swojej drużynie. Firma KONAMI podpisała długoterminową współpracę z zespołami Juventusu, Bayernu i Manchesteru United, co zapewni twórcom serii eFootball PES 2020 dostęp do gwiazd i legend klubów, umożliwiając developerom odtworzenie realistycznych szczegółów.

eFootball PES 2020 pojawi się w pudełkach w angielskiej wersji językowej na PlayStation®4 oraz Xbox One™ 10 września. Gra dostępna jest już w przedsprzedaży. Po więcej nowości na temateFootball PES 2020 zapraszamy na stronę www.konami.com/wepes.


 

Reklama

CEO of HCGAMES.pl, licencjonowany dziennikarz, filantrop, łamacz serc, nie szablonowy znawca stylu oraz wykwintny koneser dizajnu i żyćka.

SPRAWDŹ RÓWNIEŻ

Reklama