DAJ PRZYTULASA NA

CZEGO SZUKASZ PRZYJACIELU?

Newsy

Chcesz usunąć grę z biblioteki Steam? Nie ma problemu!

gaben

Chcesz pozbyć się jakiegoś crapa z biblioteki Steam? Otwieranie skrzynek w Counter-Strike: Global Offensive za bardzo kusi? A może masz za dużo pieniędzy?  Lord Gaben przychodzi z pomocą!

W dniu dzisiejszym na Steam debiutuje funkcja pozwalająca na permanentne usunięcie gry z twojej biblioteki Steam.

Jak to zrobić?

Usunięcie gry z biblioteki Steam jest proste jak budowa cepa, wystarczy wejść w zakładkę „Pomoc”, kliknąć „Pomoc techniczna Steam”, wybrać grę oraz “Chce na stałe usunąć tę grę z mojego konta.”

Jeżeli jesteście dwubiegunowi UWAŻAJCIE! Nie można cofnąć tej czynności, no chyba, że jesteście Maxine Caulfield z Life Is Strange i potraficie władać mocą cofania czasu.

steam2

CEO of HCGAMES.pl, licencjonowany dziennikarz, filantrop, łamacz serc, nie szablonowy znawca stylu oraz wykwintny koneser dizajnu i żyćka.

Skomentuj

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

SPRAWDŹ RÓWNIEŻ

Newsy

Firma Ubisoft podczas transmisji z okazji 20. rocznicy serii Ghost Recon, zapowiedziała Tom Clancy's Ghost Recon Frontline - darmową strzelankę PvP osadzoną w uniwersum...

Recenzje

Testujemy najnowszą grę od Ubisoftu - Far Cry 6. Jak gra prezentuje się na konsoli Xbox Series X? Sprawdźcie sami!

Newsy

Electronic Arts i DICE ujawniły dziś, że otwarta beta gry Battlefield 2042 będzie dostępna 8 października na konsolach Xbox One, Xbox Series X i S,...

Recenzje

Recenzja Call of Duty: Vanguard w nieco innym wydaniu. Słów kilka o najnowszej produkcji Sledgehammer Games i Activision.