DAJ PRZYTULASA NA

CZEGO SZUKASZ PRZYJACIELU?

Lodówka Xbox Series X
Lodówka Xbox Series X

Newsy

Chcesz zostać posiadaczem lodówki Xbox Series X?

Microsoft nie przestaje nas zaskakiwać. Jakiś czas temu raper Snoop Dogg oraz amerykańska youtuberka iJustine, otrzymali nietypowy prezent – lodówkę w kształcie Xbox Series X. Natomiast, w dniu dzisiejszym na kanale YouTube Xboxa, pojawił się zwiastun promujący ich “najnowsze urządzenie”. Niestety lodówki Xbox, nie będzie można go nigdzie kupić, ale za to będzie można ją wygrać!Zasady konkursu znajdziecie TUTAJ, warto wziąć udział i liczyć na łut szczęścia, ponieważ jest to jedyna i niepowtarzalna okazja, dzięki której możecie zostać szczęśliwym posiadaczem ostatniej sztuki tego urządzenia.

CEO of HCGAMES.pl, licencjonowany dziennikarz, filantrop, łamacz serc, nie szablonowy znawca stylu oraz wykwintny koneser dizajnu i żyćka.

SPRAWDŹ RÓWNIEŻ

Newsy

DLC Monster Trucks Expansion zadebiutowało już dziś na PlayStation 5, PlayStation 4, Xbox Series X|S, Xbox One X, Nintendo Switch i PC.

Newsy

Materiał wideo prezentujący uzbrojenie w Sniper Elite 5. Materiał porusza temat różnorodności broni w grze oraz opcji jej modyfikacji.

Promocje dla graczy

Unsouled trafi do Xbox Game Pass. Gra zadebiutuje już 28 kwietnia. Produkcja czerpie inspirację z kultowej Onimusha 2: Samurai's Destiny.

Newsy

Już dziś premiera LEGO Gwiezdne wojny: Saga Skywalkerów. Gra ukazała się na konsoli PlayStation, Xbox oraz PC.

Reklama