DAJ PRZYTULASA NA

CZEGO SZUKASZ PRZYJACIELU?

Chernobylite
Chernobylite

Newsy

Chernobylite zadebiutował na konsoli PlayStation 4

Już dzisiaj na konsoli PlayStation 4 zadebiutowała gra Chernobylite.  Ten science-fiction survival horror RPG jest autorstwa polskiego studia The Farm 51.

Już dzisiaj na konsoli PlayStation 4 zadebiutowała gra Chernobylite.  Ten science-fiction survival horror RPG jest autorstwa polskiego studia The Farm 51. Produkcja rozgrywa się w niezwykle realistycznej, zeskanowanej w 3D, czarnobylskiej Strefie Wykluczenia.
Chernobylite na PlayStation 4

Chernobylite na PlayStation 4

W Chernobylite wcielisz się w postać Igora, fizyka i byłego pracownika czarnobylskiej elektrowni jądrowej powracającego po 30 latach do Prypeci. Bohater musi rozwiązać zagadkę tajemniczego zaginięcia narzeczonej. Na drodze do prawdy będziesz musiał się zmierzyć z wrogimi żołnierzami, innymi stalkerami eksplorującymi Zonę, ponadnaturalnymi stworzeniami oraz nieprzyjaznym środowiskiem. Przygotuj się na ekscytującą przygodę, która zmusi Cię do walki o przetrwanie, zmierzenia się z Twoim strachem.

Więcej informacji o grze Chernobylite na PlayStation 4 można znaleźć na stronie: http://www.thefarm51.com

PREMIERA HOT WHEELS UNLEASHED

Reklama

CEO of HCGAMES.pl, licencjonowany dziennikarz, filantrop, łamacz serc, nie szablonowy znawca stylu oraz wykwintny koneser dizajnu i żyćka.

SPRAWDŹ RÓWNIEŻ

Xbox Game Pass

Microsoft potwierdził, że już 23 sierpnia gra Death Stranding dołączy do biblioteki Xbox Game Pass na PC. Produkcja Kojima Productions jest jednym z najgorętszych tytułów ostatnich lat.

Newsy

EA Sports potwierdziło, że w najnowszej odsłonie FIFA 23 Ultimate Team pojawi się karta Bohatera FUT upamiętniającą Włodzimierza Smolarka, legendę reprezentacji Polski, Widzewa Łódź oraz FC Utrecht. 

Gry za darmo

Bethesda udostępniła dla wszystkich graczy na PC, oraz konsolach PlayStation i Xbox darmowy okres próbny The Elder Scrolls Online. Jeśli chcecie przetestować za darmo...

Xbox Game Pass

Gra Inkulinati dołączy do biblioteki Xbox Game Pass w dniu swojej oficjalnej premiery. Najnowsza produkcja warszawskiego studia Yaza Games to inkaustowa strategia.

Reklama