DAJ PRZYTULASA NA

CZEGO SZUKASZ PRZYJACIELU?

Children of Morta
Children of Morta

Newsy

Children of Morta z drugą aktualizacją!

Aktualizacja wprowadza pełen wyzwań tryb New Game+ i poszerza historię dzięki nowym scenkom przerywnikowym.


Children of Morta

Dzielna rodzina Bergsonów z gry Children of Morta kontynuuje swoją podróż po deweloperskiej mapie wraz z aktualizacją Setting Sun Inn. Darmowa aktualizacja to tryb New Game+, nowe scenki odgrywane w trakcie przygody i questy. Wstąp więc do gospody Zachodzącego Słońca na kolejną kolejkę – tym razem na koszt firmy.

Setting Sun Inn to druga z serii planowanych przez dewelopera Dead Mage i wydawcę 11 bit studios aktualizacji na rok 2020. New Game+ to nowe wyzwanie dla graczy, którzy zechcą jeszcze raz udać się w podróż z Bergsonami. Tryb ma dodatkowo podbity poziom trudności, zwiększa się też maksymalny poziom postaci.


Children of Morta

Historia w Children of Morta zostanie natomiast wzbogacona ponad 50-ma nowymi przerywnikami, scenkami w domu Bergsonów i aktywnościami. Te dodatkowe fabularne fragmenty powinny jeszcze bardziej wzmocnić rodzinną więź bohaterów z graczami i cudownym światem Rea. Ponadto w podziemiach pojawią się nowe questy poboczne, które gracz otrzymuje od członków rodziny. Zarówno nowe scenki jak i misje dodatkowe dostępne będą dla graczy również podczas ich pierwszej rozgrywki. Aktualizacja obejmuje wszystkie platformy: Nintendo Switch, Xbox One, PlayStation 4 i PC.

Reklama

Aktualizacja Setting Sun Inn zawiera:

  • Tryb New Game+ w którym gracze zachowują odblokowane postacie, ich progres, ulepszenia kupione w warsztacie Bena i laboratorium Margaret

  • 20 nowych przerywników filmowych

  • 8 nowych Home Interactive Events by jeszcze bardziej ożywić codzienność Bergsonów

  • 26 nowych Home Idle Activities by rodzina miała się czym zająć

  • 14 nowych wydarzeń i questów

  • 3 nowe questy poboczne

  • Zmiany w balansie rozgrywki i poprawki błędów

CEO of HCGAMES.pl, licencjonowany dziennikarz, filantrop, łamacz serc, nie szablonowy znawca stylu oraz wykwintny koneser dizajnu i żyćka.

SPRAWDŹ RÓWNIEŻ

Reklama