DAJ PRZYTULASA NA

CZEGO SZUKASZ PRZYJACIELU?

Newsy

Chronicle: RuneScape Legends – otwarta beta właśnie się rozpoczęła!

run

Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami Jagex Games Studio otwarta beta Chronicle: RuneScape Legends jest już dostępna!

Chronicle_Open_Beta_2

Studio Jagex, które znane jest przede wszystkim dzięki swojemu kultowemu już RuneScape, prezentuje poprzez Chronicle fascynujący sposób rozgrywki: każda karta bierze udział w grze; nie znajdziesz tu many, minionów, a już na pewno nie spotkasz się całkowicie losowymi bitwami.

Chronicle oferuje coś wyjątkowego wśród tego rodzaju gier: odwraca tradycyjne zasady strategii karcianych, aby stworzyć unikalne doświadczenie, które mocno nawiązuje do RPG-owego questowania i skillowania.

Chronicle_Open_Beta_8

Nasza redakcja ma przyjemność testować Chronicle: RuneScape Legends od kilku dobrych dni, dlatego w najbliższym czasie możecie spodziewać się sporego artykułu na temat tej produkcji.

CEO of HCGAMES.pl, licencjonowany dziennikarz, filantrop, łamacz serc, nie szablonowy znawca stylu oraz wykwintny koneser dizajnu i żyćka.

Skomentuj

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

SPRAWDŹ RÓWNIEŻ

Newsy

Firma Ubisoft podczas transmisji z okazji 20. rocznicy serii Ghost Recon, zapowiedziała Tom Clancy's Ghost Recon Frontline - darmową strzelankę PvP osadzoną w uniwersum...

Recenzje

Testujemy najnowszą grę od Ubisoftu - Far Cry 6. Jak gra prezentuje się na konsoli Xbox Series X? Sprawdźcie sami!

Newsy

Electronic Arts i DICE ujawniły dziś, że otwarta beta gry Battlefield 2042 będzie dostępna 8 października na konsolach Xbox One, Xbox Series X i S,...

Recenzje

Recenzja Call of Duty: Vanguard w nieco innym wydaniu. Słów kilka o najnowszej produkcji Sledgehammer Games i Activision.