DAJ PRZYTULASA NA

CZEGO SZUKASZ PRZYJACIELU?

Newsy

Chronicles Runescape: Legends otrzymuje dużą aktualizację. Do gry trafia nowa Legenda – Morvran

 

Najnowsza karcianka ze stajni Jagex Games Studio otrzymała dziś dużą aktualizację! Chronicles Runescape: Legends wzbogaci się o nową, szóstą Legendę – Morvrana, Mistrza Zabójców. Gracze będą musieli użyć swoich wszystkich zdolności, aby osiągnąć sukces i zgarnąć nagrody, których zwieńczeniem będzie dodanie Legendy do swojej kolekcji kart.

 

Reklama

 

 

Reklama

CEO of HCGAMES.pl, licencjonowany dziennikarz, filantrop, łamacz serc, nie szablonowy znawca stylu oraz wykwintny koneser dizajnu i żyćka.

SPRAWDŹ RÓWNIEŻ

Newsy

Darmowa aktualizacja do SpellForce 3 Reforced właśnie zadebiutowała na platformie PC!

Newsy

Tor Jeddah już dostępny w F1 2021. Jeddah to kolejna trasa po torach Portimao i Imola, które wprowadzono za darmo dla graczy F1 2021. 

Newsy

Festyn Lunomroku w Hearthstone już 17 listopada! Nadchodzące rozszerzenie wprowadzi do Hearthstone korowód dziwów i niesamowitości, spowitych plugawymi oparami. Przedwieczni Bogowie – dzierżące przerażającą...

Newsy

Bohaterowie Azeroth mogą rozpocząć przygotowania do podróży w zaświaty – aktualizacja przedpremierowa Shadowlands jest już dostępna! Dzięki niej w systemach gry World of Warcraft...

Reklama