DAJ PRZYTULASA NA

CZEGO SZUKASZ PRZYJACIELU?

Newsy

Ciemna strona mocy Lary Croft.

Lara Croft, a właściwie seria Tomb Raider nabiera coraz mroczniejszych rysów.  Do zespołu twórców dołączył dyrektor artystyczny Ian Milhan, który dotychczas odpowiadał za to jaka była seria Dead Space. Była, a właściwie jest straszna. Jak to się przełoży na kolejne przygody panny Croft? Pożyjemy, zobaczymy…

Ian Milhan pracował dla Electronic Arts przy produkcji serii Dead Space. W swoim portfolio ma także dwie ostatnie gry z serii Battlefield, przy których pełnił rolę dyrektora kreatywnego. Dead Space to była straszna seria, przez którą nie spałem po nocach, ale jeśli chodzi o Battlefielda, to historia przedstawiona w dwóch ostatnich częściach w trybie single player robiła robotę, względem tego czego świadkami byliśmy w BF3.

Ian Milhan pracował także przy filmie Gwiezdne Wojny: Część III – Zemsta Sithów. W grach Electronic Arts było widać, że facet ma filmowe doświadczenie. Pytanie jak się to przełoży na trzecią część przygód przemodelowanej Lary Croft. Mam nadzieję, że przywróci mroczny klimat pierwszej części zrestartowanej serii Tomb Raider. Chociaż w sumie nie, chciałbym  żeby była jeszcze bardziej mroczna.

 

Reklama

Magister dziennikarstwa, wkrótce także technik informatyk. Gry to jego pasja od ponad 20 lat. Zaczynał na C64, dziś gra na PC i Xbox One, w podróży także na smartfonie z systemem Windows Phone.

SPRAWDŹ RÓWNIEŻ

Newsy

Nowy Tomb Raider powstaje na silniku Unreal Engine 5. Jeff Ross, reżyser Days Gone dołącza do projektu.

Newsy

Marvel: Strażnicy Galaktyki dostępny w Game Pass. Gra jest dostępna za darmo dla abonamentów Game Pass na platformę Xbox oraz PC.

Newsy

Premiera Crusader Kings III na konsolach Xbox oraz PlayStation już w marcu. Gra pojawi się na konsolach 29 marca 2022 roku.

Gry za darmo

PUBG za darmo na PC oraz konsolach PlayStation i Xbox. Zgodnie z zapowiedzią gra battle royale przechodzi na model free-to-play. 

Reklama