DAJ PRZYTULASA NA

CZEGO SZUKASZ PRZYJACIELU?

Newsy

Codemasters wskrzesiło Evolution Studios tworząc Multiplatformowego Giganta!

dirt

Jeszcze nie tak dawno temu mogliśmy usłyszeć o przeznaczonym do rozbiórki Evolution Studios, które jest odpowiedzialne za między innymi takie tytuły jak Driveclub czy MotorStorm, a teraz cały świat obeszła wiadomość, iż utalentowane studio z Wielkiej Brytanii powróci do życia jako część legendarnego dewelopera, czyli Codemasters.

Wykonanie tego kroku ma oznaczać dodanie sił oraz umocnienie się na rynku w sferze gier wyścigowych jako nietykalnego lidera, ale co z tego wyjdzie to czas nam pokaże. Dodatkowo warto wspomnieć, iż od teraz Brytyjczycy nie będą tworzyć tylko i wyłącznie ekskluzywnie dla PlayStation, ale zajmą się także rynkiem komputerowym.

Autor

Jedyny w swoim rodzaju, najwspanialszy z najwspanialszych, prawdziwy geniusz zła!

Skomentuj

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

SPRAWDŹ RÓWNIEŻ

Newsy

Firma Ubisoft podczas transmisji z okazji 20. rocznicy serii Ghost Recon, zapowiedziała Tom Clancy's Ghost Recon Frontline - darmową strzelankę PvP osadzoną w uniwersum...

Recenzje

Testujemy najnowszą grę od Ubisoftu - Far Cry 6. Jak gra prezentuje się na konsoli Xbox Series X? Sprawdźcie sami!

Newsy

Electronic Arts i DICE ujawniły dziś, że otwarta beta gry Battlefield 2042 będzie dostępna 8 października na konsolach Xbox One, Xbox Series X i S,...

Recenzje

Recenzja Call of Duty: Vanguard w nieco innym wydaniu. Słów kilka o najnowszej produkcji Sledgehammer Games i Activision.