DAJ PRZYTULASA NA

CZEGO SZUKASZ PRZYJACIELU?

CONQUEROR’S BLADE
CONQUEROR’S BLADE

Aktualności

Conqueror’s Blade – nowy, inspirowany wikingami sezon wystartował

MY.GAMES oraz studio Booming Tech informują, że już dziś startuje siódmy sezon gry Conqueror’s Blade. Sezon VII: Wilki Ragnaroku wprowadza nowe jednostki utrzymane w nordyckiej stylistyce, mechanikę Run, pozwalających na ulepszanie swojej postaci oraz nową, rozległą mapę, na której gracze mogą toczyć bitwy i oblężenia. W raz z tymi darmowymi dodatkami do gry trafiła też nowa przepustka sezonowa, pozwalająca graczom zdobyć ponad 100 unikalnych sezonowych nagród, w tym elementów kosmetycznych inspirowanych nordyckimi sagami i mitologią.


CONQUEROR’S BLADE


Z okazji premiery opublikowano też nowy zwiastun gry, w którym można usłyszeć utwór Alfadhirhaiti pochodzący z repertuaru nordyckiego zespołu Heilung. Jednocześnie z przyjemnością informujemy, że Conqueror’s Blade zostanie też zlokalizowana na język polski, pozwalając polskim graczom w pełni cieszyć się tym tytułem. Polska wersja gry zostanie udostępniona już 30 marca i zawierać będzie wszystkie elementy i funkcjonalności aktualnego sezonu.Wraz z wprowadzeniem trzech nowych jednostek gracze mogą od teraz rekrutować zaciekłych nordyckich wojowników. Pierwszą z nowych jednostek są Tarczowniczki – oddziały złożone w całości z wojowniczek zaprzysiężonych z Kultem Frei, które w czasach pokoju służyły zarówno jako strażniczki szlachetnie urodzonych oraz jako staż świętych miejsc. Dzięki możliwości wykorzystania zarówno miecza jak i włóczni na polu bitwy stają się niezwykle uniwersalną jednostką – włócznie pozwalają im walczyć niewykle skuteczne przeciwko kawalerii, dzięki większemu zasięgowi ataku oraz negatywnym efektom nakładanym na przeciwnika, podczas gdy miecze zapewniają dużą siłę ataku w bliskim zwarciu. Inspirowane kultową „ścianą tarcz”, Tarczowniczki potrafią również zebrać się wokół swojego dowódcy w ciasnej formacji obronnej, by uchronić go przed atakami.

Gracze szukający bardziej agresywnych rozwiązań mogą zrekrutować Berserków, którzy stanowią doskonały przykład lekko opancerzonej jednostki korzystającej z broni zadającej duże obrażenia w walce wręcz, coś, co stała się podstawą wielu armii w Conqueror’s Blade. Berserkowie to nieposkromiona furia, specjaliści od przełamujących ataków, którzy w druzgocącej szarży posługują się podwójnymi toporami.

Prawdopodobnie najbardziej niezwykłą jednostką inspirowaną nordycką kulturą są Synowie Fenira, odziani w futro fanatycy, będący niezwykle zwinną i szybką jednostką piechoty. Swoją szybkość zawdzięczają zwierzęcej naturze, którą mogą dodatkowo wzmocnić aktywowanymi umiejętnościami. Dzięki rozproszonej formacji doskonale radzą sobie z atakowaniem jednostek dystansowych.Oprócz jednostek dodano także nowy system Run, pozwalający na ulepszanie broni oraz pancerzy. Runy dostępne są w różnych wariantach, skupiają się na oferowaniu pasywnych ulepszeń umiejętności, które wpływają na walkę oraz styl gry. Runy odblokowuje się wraz ze zdobywaniem kolejnych poziomów przepustki sezonowej i zostaną one zresetowane z końcem aktualnego sezonu. Runy nie zużywają się w trakcie ich wykorzystywania, więc gracze mogą swobodnie eksperymentować z ich wykorzystaniem.

Conqueror’s Blade to darmowa gra taktyczna MMO stworzona przez Booming Tech i wydana na PC przez MY.GAMES. Akcja gry jest osadzona w otwartym średniowiecznym świecie, gdzie gracze, stając na czele zaciągniętych przez siebie armii, mają za zadanie zbudować własne imperium. Rozgrywka sieciowa w Conqueror’s Blade pozwala m.in. na prowadzenie bitew, w których drużyny złożone z 15 graczy i ich wojsk stają naprzeciw siebie w epickich starciach i oblężeniach, broniąc swoich zamków za pomocą sprytnych elementów i konstrukcji obronnych, lub wysyłając swoich żołnierzy z niszczycielskimi machinami oblężniczymi, w celu zniszczenia murów wroga w oparach ognia i krwi. Stworzeni przez graczy Przywódcy mogą specjalizować się w jednej z 11 różnych klas broni oraz dowodzić ponad 80 różnorodnymi jednostkami piechoty i kawalerii, walczącymi zarówno w zwarciu jak i dystansie, inspirowanymi największymi siłami militarnymi w historii. Regularne aktualizacje gry Conqueror’s Blade, kolejne sezony, a także możliwość toczenia bitew przeciwko graczom z całego świata sprawiają, że tytuł ten pozwala doświadczyć prawdziwej średniowiecznej wojny.


Sprawdź również!


CEO of HCGAMES.pl, licencjonowany dziennikarz, filantrop, łamacz serc, nie szablonowy znawca stylu oraz wykwintny koneser dizajnu i żyćka.

Skomentuj

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

SPRAWDŹ RÓWNIEŻ

Recenzje

Testujemy najnowszą grę od Ubisoftu - Far Cry 6. Jak gra prezentuje się na konsoli Xbox Series X? Sprawdźcie sami!

Aktualności

Firma Ubisoft podczas transmisji z okazji 20. rocznicy serii Ghost Recon, zapowiedziała Tom Clancy's Ghost Recon Frontline - darmową strzelankę PvP osadzoną w uniwersum...

Aktualności

Electronic Arts i DICE ujawniły dziś, że otwarta beta gry Battlefield 2042 będzie dostępna 8 października na konsolach Xbox One, Xbox Series X i S,...

Aktualności

Edycja The Final Cut ukaże się na konsole PlaySation 4 + 5 oraz Xbox One + Series X już 16 listopada w bogatym wydaniu...