DAJ PRZYTULASA NA

CZEGO SZUKASZ PRZYJACIELU?

Newsy

Crash Team Racing Nitro-Fueled zyskuje turbodoładowanie dzięki odnowionym trasom, arenom, pojazdom oraz trybom bitewnym z Crash Nitro Kart

Kiedy myśleliście, że wszystkie niespodzianki widzimy już tylko w lusterku wstecznym, ulubiony torbacz graczy nagle przeszedł na wyższy bieg, dając swoim fanom nawet więcej zawartości do ogrania w Crash Team Racing Nitro-Fueled! Activision, spółka zależna Activision Blizzard, Inc. (NASDAQ: ATVI), ogłosiło dziś, że nowa gra będzie zawierać odnowioną zawartość z oryginalnego Crash Nitro Kart (CNK) w momencie premiery 21 czerwca 2019. Bonusowe element z CNK, stworzone przez Beenox, zawierają w sobie wszystkie trzynaście tras z gry, które zaadaptowano tak, by dostosować je do standardu rozgrywki charakterystycznego dla klasycznego CTR. Dodatkowo  w Crash Team Racing Nitro-Fueled znajdą się odnowione pojazdy, areny bitewne i tryby bitwy z CNK i będzie można się nimi cieszyć w pełnej chwale w jakości HD.„Od samego początku zaznaczaliśmy, że chcemy dać fanom dużo więcej w Crash Team Racing Nitro-Fueled” – powiedział Thomas Wilson, szef studio Beenox. „Jako fani, wiemy jak ważną role pełni Crash Nitro Kart w historii serii i w oczach społeczności, jesteśmy więc podekscytowani możliwością odtworzenia tras, pojazdów i nawet trybów bitewnych z tego tytułu, by zapewnić graczom ogromną przyjemność z rozgrywki w Crash Team Racing Nitro-Fueled”.

Jeżeli jeszcze nie słyszeliście tej wiadomości, Sony ogłosiło dzisiaj dostępność ekskluzywnej zawartości Crash Team Racing Nitro-Fueled. W dniu premiery* gracze korzystający z PlayStation 4 będą mogli przeżyć jeszcze raz lata 90-te z retro skórkami Crasha, Coco oraz Cortexa, ich retro kartami i retro trasą, która zostanie niedługo ogłoszona. Także w dniu premiery grający na PlayStation 4, którzy złożyli zamówienie przedpremierowe, otrzymają ekskluzywny pakiet naklejek z motywami nawiązującymi do PlayStation, którymi będą mogli ozdobić swoje pojazdy w grze.

Fani, którzy chcą zacząć rozgrzewać swoje silniki, mogą już zamówić przedpremierowo zarówno Crash Team Racing Nitro-Fueled, jak i Crash Team Racing Nitro-Fueled – Nitros Oxide Edition.

Oficjalny zwiastun gry można obejrzeć pod tym adresem. Więcej informacji o Crash Team Racing Nitro-Fueled można uzyskać na stronie www.crashbandicoot.com. Fani mogą też śledzić Twitter, Facebook, oraz Instagram, a także subskrybować kanał YouTube.com/crashbandicoot.

Reklama

 

CEO of HCGAMES.pl, licencjonowany dziennikarz, filantrop, łamacz serc, nie szablonowy znawca stylu oraz wykwintny koneser dizajnu i żyćka.

SPRAWDŹ RÓWNIEŻ

Reklama