DAJ PRZYTULASA NA

CZEGO SZUKASZ PRZYJACIELU?

Crossout
Crossout

Newsy

Crossout z nową aktualizacją

Targem Games i Gaijin Entertainment prezentują najnowszą aktualizację do swojej postapokaliptycznej gry Crossout zatytułowaną Clean Island. Wprowadza ona nową mapę PvP, tryb Survivors League oraz możliwość testowania pojazdów zaprojektowanych przez innych graczy.


Crossout


Clean Island to mały kawałek ziemi, na którym znajduje się laboratorium i zakład zajmujący się oczyszczaniem wody. Gracze powalczą o ten obiekt na wielopoziomowej mapie, która jest pełna rozpadających się budynków przemysłowych, zardzewiałych maszyn i uszkodzonych mostów. Woda wokół wyspy jest dość niebezpieczna. W niektórych miejscach osiąga temperaturę wrzenia i może uszodzić pojazdy, które do niej wpadną.


Specjalne wydarzenie Survivors League to czasowo ograniczony tryb, który będzie dostępny tylko do 14 grudnia. W nowej lidze bitwy odbywają się w oparciu o scenariusz “Capture” w formacie 6-na-6, a gracze mogą korzystać z własnych pojazdów o mocy od 6000 do 8000 punktów. Dobre wyniki w bitwach są nagradzane punktami rankingowymi, a najlepsi gracze awansują do wyższych lig – od Żelaza do Złota – i otrzymają unikalne przedmioty.


W ramach wystaw, podczas których gracze Crossout dzielą się z innymi swoimi projektami jednostek bojowych i głosują na najlepsze, można teraz również przeprowadzać testy takich maszyn


Sprawdź również!


CEO of HCGAMES.pl, licencjonowany dziennikarz, filantrop, łamacz serc, nie szablonowy znawca stylu oraz wykwintny koneser dizajnu i żyćka.

Skomentuj

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

SPRAWDŹ RÓWNIEŻ

Newsy

Firma Ubisoft podczas transmisji z okazji 20. rocznicy serii Ghost Recon, zapowiedziała Tom Clancy's Ghost Recon Frontline - darmową strzelankę PvP osadzoną w uniwersum...

Recenzje

Testujemy najnowszą grę od Ubisoftu - Far Cry 6. Jak gra prezentuje się na konsoli Xbox Series X? Sprawdźcie sami!

Newsy

Electronic Arts i DICE ujawniły dziś, że otwarta beta gry Battlefield 2042 będzie dostępna 8 października na konsolach Xbox One, Xbox Series X i S,...

Recenzje

Recenzja Call of Duty: Vanguard w nieco innym wydaniu. Słów kilka o najnowszej produkcji Sledgehammer Games i Activision.