DAJ PRZYTULASA NA

CZEGO SZUKASZ PRZYJACIELU?

Crossroads Inn
Crossroads Inn

Aktualności

Crossroads Inn Anniversary Edition zadebiutuje 22 października

Klabater ma przyjemność potwierdzić datę premiery specjalnej edycji gry Crossroads Inn. Anniversary Edition zadebiutuje na PC (Steam, GOG oraz inne sklepy) już 22 października oferując nie tylko nową zawartość, ale również daleko idące usprawnienia gameplayowe.Crossroads Inn zadebiutował w październiku 2019 roku i z miejsca stał się jednym z największych hitów sprzedażowych w portfolio Klabatera. Mimo, że gra tuż po premierze borykała się z problemami technicznymi, okazała się niezwykle cenioną pozycją wśród fanów symulacji i gier osadzonych w klimatach fantasy. Od 22 października Crossroads Inn będzie dostępny tylko w wersji Anniversary Edition. Edycja będzie zawierać mnóstwo dodatków, które do tej pory sprzedawane były oddzielnie, m.in.:
 • Dodatek Pests & Puppies pozwalający na hodowlę zwierząt i walkę ze szkodnikami
 • Dodatek The Pit umożliwiający rozbudowanie karczmy pod ziemią oraz prowadzenie nielegalnych interesów
 • Dodatek Hooves & Wagons wprowadzający konie, powozy i stajnie
 • Dodatek Bath & Beauty pozwalający na upiększenie toalet i łaźni
 • Dodatek Crops & Harvest (nowa zawartość!) skupiony na cyklu upraw i zbiorów
 • Zestaw dodatków: niepowtarzalna książka kucharska, soundtrack i zbiór grafik koncepcyjnych do gry
 • Nowy typ barda i nowy typ podróżnika
 • Chińską wersję językową

Poza bogatą ofertą dodatków, Anniversary Edition wprowadza bardzo daleko idące usprawnienia rozgrywki, m.in.:

 • usprawnione AI i pathfinding – główne poprawki dotyczą odnajdywania ścieżek poruszania się postaci w grze.
 • Wydajność silnika – Twórcy aktualizują silnik gry do najnowszej wersji. Pomaga im Greg Slazinski, autor silnika Esenthel użytego w Crossroads Inn.
 • Nowy samouczek – Crossroads Inn jest grą o wysokim poziomie trudności. Z myślą o nowych graczach twórcy stworzyli zupełnie nowy poradnik do gry.
W ramach prezentu dla dotychczasowych nabywców i fanów gry, Crossroads Inn zostanie zaktualizowana do wersji Anniversary Edition za darmo!
Anniversary Edition to w pełni dopracowana wersja gry. Do zespołu pracującego nad nową edycją dołączył tymczasowo Greg Slazinski, twórca silnika Esenthel, na którym tworzone jest Crossroads Inn. Jego obecność pozwoli na wyeliminowanie najważniejszych błędów, na które zwracali uwagę gracze.
“Jestem pod ogromnym wrażeniem pracy jaką wykonali na silniku mojego autorstwa twórcy gry. Moja obecność związana jest przede wszystkim z próbą ominięcia problemów technicznych. Gra wymaga w związku z tym kilku zmian w silniku, za które jestem odpowiedzialny. Crossroads Inn zasługuje na optymalną wersję. To ważne nie tylko dla graczy, ale i dla zespołu tworzącego grę.” – powiedział Greg Slazinski.

CEO of HCGAMES.pl, licencjonowany dziennikarz, filantrop, łamacz serc, nie szablonowy znawca stylu oraz wykwintny koneser dizajnu i żyćka.

Skomentuj

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

SPRAWDŹ RÓWNIEŻ

Recenzje

Testujemy najnowszą grę od Ubisoftu - Far Cry 6. Jak gra prezentuje się na konsoli Xbox Series X? Sprawdźcie sami!

Aktualności

Firma Ubisoft podczas transmisji z okazji 20. rocznicy serii Ghost Recon, zapowiedziała Tom Clancy's Ghost Recon Frontline - darmową strzelankę PvP osadzoną w uniwersum...

Aktualności

Electronic Arts i DICE ujawniły dziś, że otwarta beta gry Battlefield 2042 będzie dostępna 8 października na konsolach Xbox One, Xbox Series X i S,...

Aktualności

Edycja The Final Cut ukaże się na konsole PlaySation 4 + 5 oraz Xbox One + Series X już 16 listopada w bogatym wydaniu...