DAJ PRZYTULASA NA

CZEGO SZUKASZ PRZYJACIELU?

CRSED: F.OA.D.
CRSED: F.OA.D.

Newsy

CRSED: F.O.A.D. – tylko ogień pokona zamieć!

Gaijin Entertainment ogłasza premierę aktualizacji „Ice Age” do brutalnej gry online CRSED: F.OA.D. Tej zimy czempioni F.O.A.D. zostaną zamrożeni przez nowy rytuał Zamieci, defibrylator pozwoli pokonanym wojownikom przywrócić się do życia, a Val i Yeou-bi otrzymają nowe kostiumy. Ta aktualizacja wnosi też nowe zadania, pułapki, bronie, strażników duchowych i przedmioty kosmetyczne.


CRSED: F.OA.D.


Zamieć to nowy rytuał globalny, który działa na całą mapę i każdego gracza, który się na niej znajduje. Mróz obniża prędkość poruszania się i zadaje obrażenia, a sam teren zostaje pokryty śniegiem i lodem. Jedyną szansą na przetrwanie jest ogrzanie się przy pomocy jedzenia, ognisk rytualnych, ciepła wydzielanego przez koktajle Mołotowa, jetpacki, miotacze ognia i wulkaniczne strumienie lawy. Bieganie i skrycie się we wnętrzu budynków również odrobinę pomaga. Oczywiście ciepłe miejsca przyciągają innych graczy, więc w pobliżu każdego ogniska czeka na Was zasadzka.

Nowy artefakt – Defibrylator, pozwala pokonanym czempionom na jednorazowe ożywienie się. Jest to narzędzie, które będzie szczególnie przydatne dla wszystkich graczy solo, którzy nie posiadają sprzymierzeńców, którzy mogliby im pomóc. Powalony czempion nadal będzie upuszczał cały posiadany ekwipunek, który trzeba ponownie podnieść po ożywieniu. W każdej chwili mogą powrócić też przeciwnicy, by dokończyć brudną robotę.

Nowy sezon wprowadzi też nowe kostiumy, którymi są: Harlequin dla Val i strój cosplay-owy dla Yeou-bi. Te dwie postaci dostaną też możliwość zmiany bielizny przez menu kustomizacji. Nowe wzory bielizny otrzymają zarówno żeńscy, jak i męscy czempioni CRSED: F.O.A.D: fioletowe macki, słodkie serduszka, tropikalna papaja, flaming, kamuflaż wojskowy i wybuch nuklearny. Nowe maski także zasługują na oddzielną uwagę: znajdziecie wśród nich japońskiego ducha-lisa Kitsune oraz demona Oni, klasyczną maskę hokejową i pół-maskę gazową.

Reklama

CRSED: F.OA.D.


W samym środku potyczki gracze napotkają też nowe, losowe zadania do wykonania. Na przykład mogą oni natknąć się na grupę nazi-zombie strzegących skarbu, mogą spróbować ukończyć tor wyścigowy w podanym czasie, lub stoczyć pojedynek z jednym, konkretnym graczem na mapie.


Sprawdź również!


CEO of HCGAMES.pl, licencjonowany dziennikarz, filantrop, łamacz serc, nie szablonowy znawca stylu oraz wykwintny koneser dizajnu i żyćka.

SPRAWDŹ RÓWNIEŻ

Reklama