DAJ PRZYTULASA NA

CZEGO SZUKASZ PRZYJACIELU?

Premiera Crusader Kings III na konsolach

Newsy

Crusader Kings III – gra sprzedała się w liczbie ponad 2 milionów kopii

Znamy ilość sprzedanych egzemplarzy Crusader Kings III. Gra sprzedała się w liczbie ponad 2 milionów kopii na PC.

Gra Crusader Kings III sprzedała się w liczbie ponad 2 milionów kopii. Paradox pochwalił się gigantycznym sukcesem wersji PC na dwa tygodnie przed premierą wydania konsolowego.
Premiera Crusader Kings III na konsolach

Premiera Crusader Kings III na konsolach już za dwa tygodnie

Półtora roku po premierze we wrześniu 2020, gra sprzedała się w dwóch milionach kopii, czyniąc ją jednym z najszybciej sprzedających się tytułów w historii firmy.

Zeszłomiesięczna premiera Royal Court, pierwszego dużego rozszerzenia do Crusader Kings III przekroczyła milion sprzedanych egzemplarzy. To rozszerzenie dodaje nowe sposoby rządzenia królestwem z własnej sali tronowej, w tym poważne zmiany w systemie kulturowym gry i dodanie artefaktów.

Game Designer Alex Oltner skomentował dzisiejsze ogłoszenie:

„Dwa miliony sztuk to kamień milowy dla nas w zespole Crusader Kings. To silne wotum zaufania ze strony całej społeczności. Cieszymy się, że nasze gry mogą dotrzeć do tak szerokiego grona odbiorców. Sądzę, że to dobrze nie tylko dla nas, ale ogólnie dla gier strategicznych. Mamy wielkie plany związane z CK3 i dobrze wiedzieć, że tak wiele osób wybierze się z nami w tę podróż.”

Wkrótce aspirujący imperatorzy będą mogli zarządzać swoimi dzielnymi rycerzami i spiskującymi dworzanami na konsolach PlayStation 5 oraz Xbox Series X|S. Przygotowana we współpracy z Lab42 Studios konsolowa wersja tej uwielbianej strategicznej gry fabularnej przyciągnie jeszcze więcej osób pod najbardziej szczodrobliwe rządy tytułu, który niezmiennie bawi graczy z całego świata przez miliony godzin.

Reklama
Crusader Kings III zostało wydane na PC 1 września 2020, natomiast edycje na konsole Xbox Series X oraz PlayStation 5 ukażą się 29 marca 2022. Więcej informacji o grze znajdziesz na jej oficjalnej stronie internetowej.

CEO of HCGAMES.pl, licencjonowany dziennikarz, filantrop, łamacz serc, nie szablonowy znawca stylu oraz wykwintny koneser dizajnu i żyćka.

SPRAWDŹ RÓWNIEŻ

Xbox Game Pass

Microsoft potwierdził, że już 23 sierpnia gra Death Stranding dołączy do biblioteki Xbox Game Pass na PC. Produkcja Kojima Productions jest jednym z najgorętszych tytułów ostatnich lat.

Newsy

EA Sports potwierdziło, że w najnowszej odsłonie FIFA 23 Ultimate Team pojawi się karta Bohatera FUT upamiętniającą Włodzimierza Smolarka, legendę reprezentacji Polski, Widzewa Łódź oraz FC Utrecht. 

Gry za darmo

Bethesda udostępniła dla wszystkich graczy na PC, oraz konsolach PlayStation i Xbox darmowy okres próbny The Elder Scrolls Online. Jeśli chcecie przetestować za darmo...

Xbox Game Pass

Gra Inkulinati dołączy do biblioteki Xbox Game Pass w dniu swojej oficjalnej premiery. Najnowsza produkcja warszawskiego studia Yaza Games to inkaustowa strategia.

Reklama