DAJ PRZYTULASA NA

CZEGO SZUKASZ PRZYJACIELU?

crysis remastered
crysis remastered

Newsy

Crysis Remastered na Nintendo Switch już w sklepach

Już od dziś gracze mogą cieszyć się wyjątkowym pudełkowym wydaniem kultowej gry Crysis Remastered w wersji na konsolę Nintendo Switch!

Prosta misja ratunkowa stała się polem wielkiej bitwy, gdy kosmiczni najeźdźcy zaatakowali archipelag wysp Lingshan. Wcielasz się w superżołnierza o imieniu Nomad, uzbrojonego w potężny nanokombinezon o niezwykłych umiejętnościach. Szybkość, siła, pancerz i maskowanie supernowoczesnej zbroi pozwalają na kreatywne rozwiązania w każdym starciu, a ogromny arsenał uzbrojenia modułowego zapewnia bezprecedensową kontrolę nad stylem gry. W ciągle zmieniającym się środowisku dostosuj taktykę i sprzęt, aby pokonać wszystkich wrogów w ogromnym, otwartym świecie….

Crysis Remastered Trilogy w polskiej wersji językowej!

Wydanie pudełkowe Crysis Remastered na Nintendo Switch jest już dostępne w sprzedaży w polskiej wersji językowej (napisy), a Crysis Remastered Trilogy na PlayStation 4 i Xbox One zadebiutuje w polskiej wersji językowej (C1 – napisy, C2 i 3 – napisy i dubbing) już 15 października 2021. Poza grami na fizycznych nośnikach, zawierać będą ekskluzywną kartę z grafiką – przedmiot kolekcjonerski dla fanów serii.

CEO of HCGAMES.pl, licencjonowany dziennikarz, filantrop, łamacz serc, nie szablonowy znawca stylu oraz wykwintny koneser dizajnu i żyćka.

Skomentuj

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

SPRAWDŹ RÓWNIEŻ

Newsy

Firma Ubisoft podczas transmisji z okazji 20. rocznicy serii Ghost Recon, zapowiedziała Tom Clancy's Ghost Recon Frontline - darmową strzelankę PvP osadzoną w uniwersum...

Recenzje

Testujemy najnowszą grę od Ubisoftu - Far Cry 6. Jak gra prezentuje się na konsoli Xbox Series X? Sprawdźcie sami!

Newsy

Electronic Arts i DICE ujawniły dziś, że otwarta beta gry Battlefield 2042 będzie dostępna 8 października na konsolach Xbox One, Xbox Series X i S,...

Recenzje

Recenzja Call of Duty: Vanguard w nieco innym wydaniu. Słów kilka o najnowszej produkcji Sledgehammer Games i Activision.