DAJ PRZYTULASA NA

CZEGO SZUKASZ PRZYJACIELU?

crysis remastered
crysis remastered

Newsy

Crysis Remastered na Nintendo Switch już w sklepach

Już od dziś gracze mogą cieszyć się wyjątkowym pudełkowym wydaniem kultowej gry Crysis Remastered w wersji na konsolę Nintendo Switch!

Prosta misja ratunkowa stała się polem wielkiej bitwy, gdy kosmiczni najeźdźcy zaatakowali archipelag wysp Lingshan. Wcielasz się w superżołnierza o imieniu Nomad, uzbrojonego w potężny nanokombinezon o niezwykłych umiejętnościach. Szybkość, siła, pancerz i maskowanie supernowoczesnej zbroi pozwalają na kreatywne rozwiązania w każdym starciu, a ogromny arsenał uzbrojenia modułowego zapewnia bezprecedensową kontrolę nad stylem gry. W ciągle zmieniającym się środowisku dostosuj taktykę i sprzęt, aby pokonać wszystkich wrogów w ogromnym, otwartym świecie….

Crysis Remastered Trilogy w polskiej wersji językowej!

Wydanie pudełkowe Crysis Remastered na Nintendo Switch jest już dostępne w sprzedaży w polskiej wersji językowej (napisy), a Crysis Remastered Trilogy na PlayStation 4 i Xbox One zadebiutuje w polskiej wersji językowej (C1 – napisy, C2 i 3 – napisy i dubbing) już 15 października 2021. Poza grami na fizycznych nośnikach, zawierać będą ekskluzywną kartę z grafiką – przedmiot kolekcjonerski dla fanów serii.

Reklama

CEO of HCGAMES.pl, licencjonowany dziennikarz, filantrop, łamacz serc, nie szablonowy znawca stylu oraz wykwintny koneser dizajnu i żyćka.

SPRAWDŹ RÓWNIEŻ

Xbox Game Pass

Microsoft potwierdził, że już 23 sierpnia gra Death Stranding dołączy do biblioteki Xbox Game Pass na PC. Produkcja Kojima Productions jest jednym z najgorętszych tytułów ostatnich lat.

Newsy

EA Sports potwierdziło, że w najnowszej odsłonie FIFA 23 Ultimate Team pojawi się karta Bohatera FUT upamiętniającą Włodzimierza Smolarka, legendę reprezentacji Polski, Widzewa Łódź oraz FC Utrecht. 

Gry za darmo

Bethesda udostępniła dla wszystkich graczy na PC, oraz konsolach PlayStation i Xbox darmowy okres próbny The Elder Scrolls Online. Jeśli chcecie przetestować za darmo...

Xbox Game Pass

Gra Inkulinati dołączy do biblioteki Xbox Game Pass w dniu swojej oficjalnej premiery. Najnowsza produkcja warszawskiego studia Yaza Games to inkaustowa strategia.

Reklama