DAJ PRZYTULASA NA

CZEGO SZUKASZ PRZYJACIELU?

Crysis Remastered Trilogy
Crysis Remastered Trilogy

Newsy

Crysis Remastered Trilogy w polskiej wersji językowej!

Koch Media, wiodący globalny partner wydawniczy oraz developer gier Crytek ogłaszają dziś wspólnie, że edycje pudełkowe Crysis Remastered Trilogy na PlayStation 4 i Xbox One oraz Crysis Remastered na Nintendo Switch będą dostępne w polskiej wersji językowej. Crysis Remastered otrzyma polskie (i angielskie) napisy, natomiast Crysis 2 Remasted i Crysis 3 Remastered otrzymają polskie napisy oraz dubbing (a także oba te elementy po angielsku).Crysis Remastered Trilogy to wszystkie kampanie dla pojedynczego gracza z legendarnej serii pierwszoosobowych strzelanek Crysis, Crysis 2 i Crysis 3dostosowane jakościowo do możliwości współczesnych konsol. Przeżyj ponownie całą przygodę dzięki temu znakomitemu zestawowi dostępnemu za rozsądną cenę.

Crysis Remastered


Prosta misja ratunkowa stała się polem wielkiej bitwy, gdy kosmiczni najeźdźcy zaatakowali archipelag wysp Lingshan. Wcielasz się w superżołnierza o imieniu Nomad, uzbrojonego w potężny nanokombinezon o niezwykłych umiejętnościach. Użyj szerokiego arsenału broni modułowej, dostosuj swoją taktykę i sprzęt, aby pokonać wszystkich wrogów w ogromnym, otwartym świecie.

Crysis 2 Remastered


Kosmici wrócili do świata spustoszonego przez katastrofy klimatyczne. Gdy najeźdźcy pustoszą Nowy Jork i rozpoczynają atak, który grozi całkowitą zagładą ludzkości, tylko Ty dysponujesz technologią pozwalającą stawić im opór. Wyposażony w ulepszony Nanokombinezon 2.0, dostosuj go oraz broń w czasie rzeczywistym do swoich preferencji i odblokuj potężne nowe umiejętności, walcząc o przetrwanie ludzkości.

Crysis 3 Remastered


Crysis Remastered Trilogy

Powracasz do walki jako superżołnierz Prorok. W dalszym ciągu poszukujesz Cepida Alfa, jednak teraz musisz również odkryć prawdę na temat korporacji CELL, która przeobraziła Nowy Jork w rozległy las deszczowy osłonięty gigantyczną nanokopułą. Walcz przedzierając się przez siedem odrębnych dzielnic i miażdż przeciwników brutalną siłą, korzystając z doskonałej technologii nanokombinezonu, lub skradaj się, aby osiągnąć cel i zostać cichym zbawicielem ludzkości. Gdy pod ręką masz nowy, potężny i zabójczy łuk – Drapieżcę, każdy sposób na uratowanie świata jest dobry.

Crysis Remastered na Nintendo Switch® to ta sama, co przed laty akcja i efektowna rozgrywka dla pojedynczego gracza w otwartym świecie oraz dopieszczona, zremasterowana grafika z ulepszonymi modelami i wysokiej jakości teksturami.
Główne cechy gry:
  • Załóż kombinezon – szybkość, siła, pancerz i maskowanie twojego nanokombinezonu pozwalają na kreatywne rozwiązanie każdego rodzaju walki.
  • Przystosuj się – W ciągle zmieniającym się środowisku dostosuj swoją taktykę tak, aby pokonać każdego przeciwnika, niezależnie czy walczysz w zamarzniętej dżungli czy na terenie kosmitów.
  • Dostosuj się – ogromny arsenał broni modułowej zapewnia bezprecedensową kontrolę nad stylem gry, oferując opcje od ziemskich eksperymentalnych po całkowicie obce.
  • Pokonaj przeciwności – realistyczna sztuczna inteligencja wroga wymaga strategicznego i elastycznego stylu gry, ponieważ nowe wyzwania, na przykład pole bitwy pozbawione grawitacji, wymagają od graczy inicjatywy i proaktywnego działania.
  • Zwiedzaj – wybierz własną ścieżkę przez otwarty świat Crysis, niszcząc przeszkody, prowadząc pojazdy i wykorzystując środowisko przeciwko wrogom.

CEO of HCGAMES.pl, licencjonowany dziennikarz, filantrop, łamacz serc, nie szablonowy znawca stylu oraz wykwintny koneser dizajnu i żyćka.

SPRAWDŹ RÓWNIEŻ

Reklama