DAJ PRZYTULASA NA

CZEGO SZUKASZ PRZYJACIELU?

Cyberpunk 2077
Cyberpunk 2077

Newsy

Cyberpunk 2077 na konsolach z obsługą myszy i klawiatury

Aktualizacja 1.6 do Cyberpunk 2077 pozwala graczom konsolowym na grę za pomocą klawiatury i myszki. Opcja ta jest dostępna na konsolach Xbox Series X|S.

Długo wyczekiwana aktualizacja do Cyberpunk 2077 o numerze 1.6, wprowadziła wiele nowych funkcji i zmian w rozgrywce. Jednak nie wszystkie informacje zostały uwzględnione komunikacie wydanym zaraz po wypuszczeniu łatki. Bardzo istotną funkcją, którą zespół CD Projekt RED pominął w opublikowanej informacji jest to, że Cyberpunk 2077 na konsolach od tej pory obsługuje mysz i klawiaturę.

Cyberpunk 2077

Patch 1.6 wprowadza możliwość gry za pomocą myszy i klawiatury do Cyberpunk 2077

Cyberpunk 2077 na konsolach Xbox z możliwością gry za pomocą myszy i klawiatury

Użytkownik PurpleMessi na swoim profilu na Reddicie poinformował, że wraz z aktualizacją 1.6 udało mu się zagrać w Cyberpunka 2077 za pomocą myszy i klawiatury. Do tej pory gra na konsolach obsługiwała tylko i wyłącznie kontrolery. Informacja, ta została ciepło przyjęta przez niedzielnych graczy, którzy cenią sobie komfort gry za pomocą myszy i klawiatury.

Yess!! Finally I can actually play those arcade games!! 😄 – Basilius1

Fani twierdzą, że opcja ta nie została jeszcze dodana na PS5, jednak jest to pewnie tylko kwestia czasu.

Aktualizacja 1.6 do Cyberpunk 2077

Aktualizacja 1.6 wprowadziła do Cyberpunk 2077 m.in. możliwość gry na Xbox Series S w 60 klatkach na sekundę z dynamicznym skalowaniem rozdzielczości oraz mnóstwo kosmetycznych nowości. Warto wspomnieć, że jest to ostatnia aktualizacja, która pojawi się na Xbox One oraz PlayStation 4. Pełną listę nowości znajdziecie na oficjalnym blogu Cyberpunk 2077.

Sprawdź również: Jaka karta graficzna do Cyberpunk 2077?

Pierwszy dodatek do Cyberpunk 2077: Phantom Liberty

Cyberpunk 2077: Phantom Liberty

Cyberpunk 2077: Phantom Liberty

CD Projekt RED poinformował, że już w przyszłym roku na konsolach Xbox Series X oraz PS5 pojawi się pierwsze rozszerzenie. DLC o nazwie Phantom Liberty będzie jedynym dużym dodatkiem, który pojawi się w Cyberpunku 2077. Warto dodać, że w grze ponownie zobaczymy Johnny’ego Silverhanda, w którego wcieli się Keanu Reeves. Premiera dodatku już w 2023 roku.

Może cię zainteresować: Cyberpunk 2077 do ukończenia w 20 godzin

CEO of HCGAMES.pl, licencjonowany dziennikarz, filantrop, łamacz serc, nie szablonowy znawca stylu oraz wykwintny koneser dizajnu i żyćka.

SPRAWDŹ RÓWNIEŻ

Newsy

Dzięki najnowszemu materiałowi wideo gracze będą mogli zgłębić proces tworzenia gry Little Hope oraz dowiedzą się, w jaki sposób makabryczne procesy czarownic z Nowej Anglii...

Newsy

Firma Ubisoft podczas transmisji z okazji 20. rocznicy serii Ghost Recon, zapowiedziała Tom Clancy's Ghost Recon Frontline - darmową strzelankę PvP osadzoną w uniwersum...

Recenzje

Testujemy najnowszą grę od Ubisoftu - Far Cry 6. Jak gra prezentuje się na konsoli Xbox Series X? Sprawdźcie sami!

Newsy

Jeśli uruchomicie grę  Metal Gear Solid V Phantom Pain i powrócić do bazy w swoje urodziny (data którą podaliście na początku gry), będzie tam na...