DAJ PRZYTULASA NA

CZEGO SZUKASZ PRZYJACIELU?

Apex Legends
Apex Legends

Newsy

Czas na Apex Legends: Dziedzictwo i największą aktualizację gry!

Respawn Entertainment i EA podzielili się dokładnymi szczegółami na temat nadchodzących zmian na mapie Olimp, trzeciej mapy wprowadzonej do Apex Legends. Po raz pierwszy można było ją zobaczyć pod koniec zeszłego roku w Apex Legends: Wstąpienie. Autorem wpisu jest Lead Level Designer Dave Osei i można przeczytać go na oficjalnej stronie Apex Legends.W Apex Legends: Dziedzictwo, pewna flota przedarła się przez atmosferę Psamathe, a statek o nazwie Ikar zadokował na Olimpie, przywożąc ze sobą pasożytniczą roślinę nieznanego pochodzenia. I Ikar, i wijące się niekontrolowanie pnącza drastycznie zmieniają krajobraz Olimpu. Pozbawiają snajperów licznych możliwości do oddawania łatwych strzałów oraz zakłócają rozgrywkę, dodając do mapy wiele interesujących miejsc. Można będzie na niej również znaleźć zwłoki naukowców, którzy pracowali na pokładzie statku. Nieopodal nich znajdują się resztki kart-kluczy, które będą pojawiać się losowo i oferować dostęp do najwyższej klasy łupów na pokładzie Ikara.

W Apex Legends: Dziedzictwo pojawią się również Areny, czyli zupełnie nowy stały tryb 3v3, a także latająca Legenda, Walkiria, nowa broń, nowa Przepustka Bojowa i wiele więcej. Respawn Entertainment wypuściło również nowy zwiastun rozgrywki, w którym możecie przyjrzeć się bliżej nowościom w Apex Legends: Dziedzictwo.

Reklama

Apex Legends: Dziedzictwo ukaże się 4 maja na PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series X|S, Nintendo Switch oraz PC poprzez Origin i Steam. Po najnowsze informacje na temat gry, wejdź na oficjalne profile Apex Legends na Twitterze, Instagramie i YouTubie lub na www.playapex.com.


Apex Legends


Sprawdź również!


CEO of HCGAMES.pl, licencjonowany dziennikarz, filantrop, łamacz serc, nie szablonowy znawca stylu oraz wykwintny koneser dizajnu i żyćka.

SPRAWDŹ RÓWNIEŻ

Reklama