DAJ PRZYTULASA NA

CZEGO SZUKASZ PRZYJACIELU?

Newsy

Czasy się zmieniają. DOOM jest wieczny.

Ćwierć wieku minęło, odkąd DOOM został udostępniony niczego nie spodziewającym się masom. Przez ponad dwie dekady marka doczekała się wielu sequeli, tytułów pobocznych, filmów, komiksów i ugruntowała swoją pozycję w popkulturze. Przez cały następny rok będziemy świętować 25 lat fragowania i rozrywania.Dwadzieścia pięć lat modów, gibów, broni i najbardziej żarliwi, kozaccy fani po tej stronie Fobosa. Nieważne, czy zjadłeś/aś zęby na grze z 1993, czy DOOM (2016) był Twoją pierwszą wycieczką do Piekła, zapraszamy wszystkich przeszłych, obecnych i przyszłych DOOM Slayerów do wspólnego świętowania jednej z najbardziej ikonicznych marek świata rozrywki.

Fani już dziś mogą zapisać się do www.SlayersClub.comaby otrzymać unikatową skórkę DOOM Slayera Zombie do DOOM Eternal, w dniu premiery gry. Zaglądaj regularnie, by dowiedzieć się więcej o tym, jak wziąć udział w świętowaniu Roku DOOMa, ekskluzywnych treściach, nagrodach, imprezach, konkursach – i więcej.

Reklama

CEO of HCGAMES.pl, licencjonowany dziennikarz, filantrop, łamacz serc, nie szablonowy znawca stylu oraz wykwintny koneser dizajnu i żyćka.

SPRAWDŹ RÓWNIEŻ

Reklama