DAJ PRZYTULASA NA

CZEGO SZUKASZ PRZYJACIELU?

Newsy

Czerwcowe Games With Gold hitem?!

Jeśli plotki okażą się prawdą, to posiadaczy złotego abonamentu Xbox Live czeka w nadchodzącym miesiącu nie lada gratka.

gwg

Zawsze po 20. dniu każdego miesiąca do sieci trafia line-up na nadchodzący miesiąc tytułów, które będzie można ogrywać dzięki Games With Gold. Tym razem wyciekła lista, na której mamy same perełki.

Jeśli plotki się potwierdzą, to do abonentów trafią Ryse: Son of Rome, Lichdom: Battlemage na Xbox One, a w ramach wstecznej kompatybilności zagramy w UWAGA: Red Dead Redemption oraz Bioshock: Infinite. Pozostaje trzymać kciuki, żeby to zestawienie okazało się prawdą.

Magister dziennikarstwa, wkrótce także technik informatyk. Gry to jego pasja od ponad 20 lat. Zaczynał na C64, dziś gra na PC i Xbox One, w podróży także na smartfonie z systemem Windows Phone.

Skomentuj

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

SPRAWDŹ RÓWNIEŻ

Newsy

Firma Ubisoft podczas transmisji z okazji 20. rocznicy serii Ghost Recon, zapowiedziała Tom Clancy's Ghost Recon Frontline - darmową strzelankę PvP osadzoną w uniwersum...

Recenzje

Testujemy najnowszą grę od Ubisoftu - Far Cry 6. Jak gra prezentuje się na konsoli Xbox Series X? Sprawdźcie sami!

Newsy

Electronic Arts i DICE ujawniły dziś, że otwarta beta gry Battlefield 2042 będzie dostępna 8 października na konsolach Xbox One, Xbox Series X i S,...

Recenzje

Recenzja Call of Duty: Vanguard w nieco innym wydaniu. Słów kilka o najnowszej produkcji Sledgehammer Games i Activision.