DAJ PRZYTULASA NA

CZEGO SZUKASZ PRZYJACIELU?

Newsy

Dark Souls III podbija Steam!

aaa2

Kto się skusi? Dark Souls III ma już ponad 100 tysięcy graczy!

To mroczne RPG z dnia na dzień zyskuje coraz więcej fanów. Grę wyróżnia nie tylko nowa oprawa graficzna, ale także sam sposób rozgrywki.
Oczywiście i w tej odsłonie gry możliwości rozwoju naszej postaci są dość spore np. zmiana klasy postaci w czasie walki nie stanowi problemu. Może się zdarzyć, że będzie to wręcz konieczne.

Twórcy gry zadbali także o to, aby walka z bossami stała się wyzwaniem nawet dla doświadczonych miłośników Soulsów. Tym razem wrogowie są więksi, silniejszy oraz szybsi, dlatego umiejętność podejmowania decyzji w ułamku sekundy może okazać się kluczowa.

Reklama

Ale po co kupować grę, w której głównie się umiera? Chociażby po to, aby sprawdzić swoje umiejętności. Z początku weterani Dark Souls mogą czuć się nieco rozczarowani poziomem, gdyż gra nie wydaje się wcale taka hardcorowa. Jednak już po kilku godzinach wszystko wraca do “normalności”- czyli poziomu rozgrywki z Dark Souls II. Mamy także możliwość wybrania opcji unikatowego multiplayer. Możemy z nimi współpracować lub wybrać opcję “single online”. Ta forma rozgrywki polega na walce w pojedynkę, ale przez cały czas na ziemi będą pojawiać się czerwone plamy (szczątki innych graczy) i duchy.

Przedstawię Wam 6 powodów dla których warto zagrać w Dark Souls III.

  • świat – ROZBUDOWANY, ciekawe miejsca i możliwość odblokowywania nowych lokacji
  • 12 klas postaci
  • dla fanów eksploracji przygotowane zostały cenne skarby i nagrody
  • poziom rozgrywki – wysoki, ale nie przesadzony
  • nieprzewidywalność – rozmaite czynniki zewnętrzne, wrogowie posiadający nietypowy styl walki
  • klimatyczna ścieżka dźwiękowa

Miłego umierania!

Grę Dark Souls III można zamawiać w atrakcyjnej cenie na Kinguin.net

AdWordsDarkSouls3_970x250_1_

 

Reklama

Autor

Nie boję się wyzwań i chętnie podejmuję się nowych zadań. Szukasz grafika 3D? http://alexfoxofficial.wix.com/portfolio Moje hobby to m.in. gry komputerowe i jeździectwo.

SPRAWDŹ RÓWNIEŻ

Newsy

DLC Monster Trucks Expansion zadebiutowało już dziś na PlayStation 5, PlayStation 4, Xbox Series X|S, Xbox One X, Nintendo Switch i PC.

Newsy

Materiał wideo prezentujący uzbrojenie w Sniper Elite 5. Materiał porusza temat różnorodności broni w grze oraz opcji jej modyfikacji.

Newsy

Już dziś premiera LEGO Gwiezdne wojny: Saga Skywalkerów. Gra ukazała się na konsoli PlayStation, Xbox oraz PC.

Newsy

Plan rodzinny Xbox Game Pass będzie miał premierę już pod koniec tego roku. Cena Xbox Game Pass Family Plan będzie znacznie niższa.

Reklama