DAJ PRZYTULASA NA

CZEGO SZUKASZ PRZYJACIELU?

Newsy

Dark Souls III podbija Steam!

aaa2

Kto się skusi? Dark Souls III ma już ponad 100 tysięcy graczy!

To mroczne RPG z dnia na dzień zyskuje coraz więcej fanów. Grę wyróżnia nie tylko nowa oprawa graficzna, ale także sam sposób rozgrywki.
Oczywiście i w tej odsłonie gry możliwości rozwoju naszej postaci są dość spore np. zmiana klasy postaci w czasie walki nie stanowi problemu. Może się zdarzyć, że będzie to wręcz konieczne.

Twórcy gry zadbali także o to, aby walka z bossami stała się wyzwaniem nawet dla doświadczonych miłośników Soulsów. Tym razem wrogowie są więksi, silniejszy oraz szybsi, dlatego umiejętność podejmowania decyzji w ułamku sekundy może okazać się kluczowa.

Ale po co kupować grę, w której głównie się umiera? Chociażby po to, aby sprawdzić swoje umiejętności. Z początku weterani Dark Souls mogą czuć się nieco rozczarowani poziomem, gdyż gra nie wydaje się wcale taka hardcorowa. Jednak już po kilku godzinach wszystko wraca do “normalności”- czyli poziomu rozgrywki z Dark Souls II. Mamy także możliwość wybrania opcji unikatowego multiplayer. Możemy z nimi współpracować lub wybrać opcję “single online”. Ta forma rozgrywki polega na walce w pojedynkę, ale przez cały czas na ziemi będą pojawiać się czerwone plamy (szczątki innych graczy) i duchy.

Przedstawię Wam 6 powodów dla których warto zagrać w Dark Souls III.

  • świat – ROZBUDOWANY, ciekawe miejsca i możliwość odblokowywania nowych lokacji
  • 12 klas postaci
  • dla fanów eksploracji przygotowane zostały cenne skarby i nagrody
  • poziom rozgrywki – wysoki, ale nie przesadzony
  • nieprzewidywalność – rozmaite czynniki zewnętrzne, wrogowie posiadający nietypowy styl walki
  • klimatyczna ścieżka dźwiękowa

Miłego umierania!

Grę Dark Souls III można zamawiać w atrakcyjnej cenie na Kinguin.net

AdWordsDarkSouls3_970x250_1_

 

Autor

Nie boję się wyzwań i chętnie podejmuję się nowych zadań. Szukasz grafika 3D? http://alexfoxofficial.wix.com/portfolio Moje hobby to m.in. gry komputerowe i jeździectwo.

SPRAWDŹ RÓWNIEŻ

Newsy

Dzięki najnowszemu materiałowi wideo gracze będą mogli zgłębić proces tworzenia gry Little Hope oraz dowiedzą się, w jaki sposób makabryczne procesy czarownic z Nowej Anglii...

Newsy

Firma Ubisoft podczas transmisji z okazji 20. rocznicy serii Ghost Recon, zapowiedziała Tom Clancy's Ghost Recon Frontline - darmową strzelankę PvP osadzoną w uniwersum...

Recenzje

Testujemy najnowszą grę od Ubisoftu - Far Cry 6. Jak gra prezentuje się na konsoli Xbox Series X? Sprawdźcie sami!

Newsy

Jeśli uruchomicie grę  Metal Gear Solid V Phantom Pain i powrócić do bazy w swoje urodziny (data którą podaliście na początku gry), będzie tam na...