DAJ PRZYTULASA NA

CZEGO SZUKASZ PRZYJACIELU?

Darksiders III już dostępna na Nintendo Switch

Newsy

Darksiders III już dostępny na Nintendo Switch

Kutlowa gra Darksiders III już dostępna na Nintendo Switch.

Wiemy doskonale, że każdy z was chciałby zostać jeźdźcem Apokalipsy. Teraz to możliwe! Z Darksiders III na konsoli Switch możesz stać się jeźdźcem jakim zawsze chciałeś być – w tramwaju czy w autobusie. Tylko proszę nie na rowerze, tam lepiej obserwować drogę. Już od dziś fantastyczne podróże i efektowne walki staną się jednością, z Darksiders III na Nintendo Switch. Poznaj historię trzeciego i prawdopodobnie najtwardszego spośród jeźdźców: Furii. Apokalipsa jest w twoich rękach!
Darksiders III już dostępna na Nintendo Switch

Darksiders III już dostępna na Nintendo Switch

Kup teraz Darksiders III na Nintendo Switch

Wydanie Darksiders III na Nintendo Switch zawiera oba dodatki DLC, Keepers of the Void oraz The Crucible i jest już dostępne w sprzedaży w polskiej wersji językowej (z napisami) w wydaniu pudełkowym.

Nowe gry w usłudze GeForce NOW

Reklama

CEO of HCGAMES.pl, licencjonowany dziennikarz, filantrop, łamacz serc, nie szablonowy znawca stylu oraz wykwintny koneser dizajnu i żyćka.

SPRAWDŹ RÓWNIEŻ

Xbox Game Pass

Microsoft potwierdził, że już 23 sierpnia gra Death Stranding dołączy do biblioteki Xbox Game Pass na PC. Produkcja Kojima Productions jest jednym z najgorętszych tytułów ostatnich lat.

Newsy

EA Sports potwierdziło, że w najnowszej odsłonie FIFA 23 Ultimate Team pojawi się karta Bohatera FUT upamiętniającą Włodzimierza Smolarka, legendę reprezentacji Polski, Widzewa Łódź oraz FC Utrecht. 

Gry za darmo

Bethesda udostępniła dla wszystkich graczy na PC, oraz konsolach PlayStation i Xbox darmowy okres próbny The Elder Scrolls Online. Jeśli chcecie przetestować za darmo...

Xbox Game Pass

Gra Inkulinati dołączy do biblioteki Xbox Game Pass w dniu swojej oficjalnej premiery. Najnowsza produkcja warszawskiego studia Yaza Games to inkaustowa strategia.

Reklama