DAJ PRZYTULASA NA

CZEGO SZUKASZ PRZYJACIELU?

SpellForce 3 Reforced

Newsy

Darmowa aktualizacja do SpellForce 3 Reforced już dostępna

Darmowa aktualizacja do SpellForce 3 Reforced właśnie zadebiutowała na platformie PC!

Darmowa aktualizacja do SpellForce 3 Reforced właśnie zadebiutowała na platformie PC! SpellForce 3 Reforced to całkowicie odnowiona edycja gry SpellForce 3 z mnóstwem ulepszeń, poprawek, nowych trybów gry i funkcji.
SpellForce 3 Reforced

SpellForce 3 Reforced

Nowości wprowadzone w aktualizacji:

1. Ulepszenia kampanii

  • Poprawki mechanik RTS i wygląd frakcji (ludzi, orków i elfów), które pojawiły się w rozszerzeniach Fallen God i Soul Harvest
  • Drzewka umiejętności powiększone o mechaniki zaklęć wprowadzone w rozszerzeniach
  • Poprawiony Questflow
  • Ulepszona dystrybucja łupów dla płynniejszego postępu
  • Przerobione wytwarzanie przedmiotów
  • Zbalansowana sztuczna inteligencja
  • Całkowicie przerobiony hub, co minimalizuje czas oczekiwania
  • Całkowite usunięcie problemów z logiką kampanii i zadań
  • Poprawiony tryb współpracy

2. Poprawiony wizualnie i funkcjonalnie interfejs użytkownika zastosowany w rozszerzeniach
3. Pełne wsparcie dla kontrolera
4. Nowa mapa do potyczek Bitter Canyon, osadzona w górzystym otoczeniu
5. Tryb podróży: Dodatkowy tryb gry podobny do „Trybu darmowej gry” z oryginalnego SpellForce, zapewniający ponad 20 godzin unikalnej zawartości i dużo możliwości grania od nowa. Można grać w trybie współpracy!
6. Potyczki w Podróży: Bierz udział w potyczkach przeciwko innym graczom, wysyłając do walki swoich potężnych bohaterów.
7. Tryb Areny: Dodatkowy, niekończący się tryb gry, w którym zaczynasz grać nową postacią, walczysz z falami potworów, oraz kupujesz łupy i zaklęcia od kupców, aby konkurować z innymi graczami w rankingach. Można również grać w trybie współpracy!
8. Ulepszone wsparcie dla modów, oraz wsparcie dla modów w nowych trybach Podróży i Areny: Twórz własne mapy Podróży lub Areny i udostępniaj je społeczności.

Sprawdź również: Premiera Spellforce 3 Reforced na konsole przesunięta

Reklama

CEO of HCGAMES.pl, licencjonowany dziennikarz, filantrop, łamacz serc, nie szablonowy znawca stylu oraz wykwintny koneser dizajnu i żyćka.

SPRAWDŹ RÓWNIEŻ

Xbox Game Pass

Microsoft potwierdził, że już 23 sierpnia gra Death Stranding dołączy do biblioteki Xbox Game Pass na PC. Produkcja Kojima Productions jest jednym z najgorętszych tytułów ostatnich lat.

Newsy

EA Sports potwierdziło, że w najnowszej odsłonie FIFA 23 Ultimate Team pojawi się karta Bohatera FUT upamiętniającą Włodzimierza Smolarka, legendę reprezentacji Polski, Widzewa Łódź oraz FC Utrecht. 

Gry za darmo

Bethesda udostępniła dla wszystkich graczy na PC, oraz konsolach PlayStation i Xbox darmowy okres próbny The Elder Scrolls Online. Jeśli chcecie przetestować za darmo...

Xbox Game Pass

Gra Inkulinati dołączy do biblioteki Xbox Game Pass w dniu swojej oficjalnej premiery. Najnowsza produkcja warszawskiego studia Yaza Games to inkaustowa strategia.

Reklama