DAJ PRZYTULASA NA

CZEGO SZUKASZ PRZYJACIELU?

Rainbow Six Siege Xbox Game Pass
Rainbow Six Siege Xbox Game Pass

Newsy

Darmowy Weekend z Tom Clancy’s The Division na PC dostępny od 14 do 17 września

Darmowy Weekend z grą Tom Clancy’s The Division na PC rozpocznie się 14 września o godz. 19:00 i potrwa do 17 września do godz. 22:00 – wszyscy gracze otrzymają wówczas pełny dostęp do podstawowej zawartości gry. Nowi gracze mogą już dziś (12 września) rozpocząć pobieranie wstępne na platformie Uplay PC.

tom_clancys_rainbow_six_siege_headgear-1920x1080

W związku z darmowym weekendem, pojawią się zniżki na Tom Clancy’s The Division na PC w wersjach Standard oraz Gold. Dodatkowo, gracze którzy zakupią grę podczas darmowego weekendu będą mogli przenieść swój postęp. W celu rejestracji zapraszamy do odwiedzenia strony www.thedivisiongame.com/freeweekend, gdzie można rozpocząć pobieranie wstępne oraz zdobyć informacje na temat darmowego weekendu.

Ubisoft niedawno zapowiedział darmową aktualizację 1.8 „Odporność”, drugi z kolei z planowanych darmowych dodatków na Rok 2, którego premiera będzie miała miejsce jesienią.

 

Reklama

CEO of HCGAMES.pl, licencjonowany dziennikarz, filantrop, łamacz serc, nie szablonowy znawca stylu oraz wykwintny koneser dizajnu i żyćka.

SPRAWDŹ RÓWNIEŻ

Reklama