DAJ PRZYTULASA NA

CZEGO SZUKASZ PRZYJACIELU?

Newsy

Dead Island: Definitive Collection zawita na półkach sklepowych w tym miesiącu.

uuuaaaa

W ostatnim czasie możemy przeczytać o wielu nadchodzących remasterach świetnych gier, a tym razem dołączy do nich Dead Island: Definitive Collection, które będzie w sobie zawierać pierwszą część tego tytułu, następce czyli Riptide oraz Dead Island: Retro Revenge. Ostatnia zawartość tego interesująco zapowiadającego się zestawu to gra typu Beat-em-Up utrzymana w klimatach grafiki 16-bitowej, co oznacza, że nawet fani retro znajdą tutaj coś dla siebie.

Warto również wspomnieć o tym, iż twórcy bardzo pochlebnie wypowiadają się na temat swojej twórczości zachwalając grafikę oraz fotorealistyczne oświetlenie i inne tego typu dodatki czy niuanse.

Co prawda zwolennicy anihilacji zombiaków woleliby zobaczyć Dead Island 2, ale w zamian dostaliśmy chociaż trailer zapowiadający definitywną kolekcję, która premierę będzie mieć 31 maja.

Reklama

Autor

Jedyny w swoim rodzaju, najwspanialszy z najwspanialszych, prawdziwy geniusz zła!

SPRAWDŹ RÓWNIEŻ

Newsy

Seria Bioshock jest zasłużona dla branży. Może nie każdy czuć klimat, może nie każdy jeszcze grał, ale jest to na pewno seria wybitna. Ktoś...

Recenzje

Strzelanie do czegokolwiek na konsoli za pomocą pada zazwyczaj wydaje się karkołomne. Ewentualnie niektóre tytuły przypominają rodem te z automatów, posiadają opcję automatycznego namierzania...

Reklama